memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 stycznia 2019, 16:34
Jest poza oknem
Odpisz
23 lutego 2015, 18:23
hahaha!!! nie śmieszne -_-
7 sierpnia 2015, 11:00
@Plague_Doctor: To jest suchar. To nie ma być śmieszne
24 lutego 2015, 21:06
suche jak stopy cejrowskiego ;x
23 lutego 2015, 18:14
Sprzedaje wode! Musicie sie napic to bylo za suche.
23 lutego 2015, 21:29
Dzięki. Bardzo suche radze nie próbować.
23 lutego 2015, 18:48
Kur*a dajcie mi coś do picia to takie suche!
Edytowano - 23 lutego 2015, 17:35
to bylo takie suche ze przestalem pisac glupie komentarze
23 lutego 2015, 17:47
@krzyzowka: Przydało by się jeszcze coś suchego żebyś zaczął pisać polskie znaki.
23 lutego 2015, 17:54
@PanKieubaska: nie
23 lutego 2015, 17:56
@krzyzowka: Dlaczego? Pisałeś że przestaniesz pisać głupie komentarze, choć nie ma to prawie nic do tego, polskie znaki oraz należyta polska ortografia poprawiła by twój poziom.
23 lutego 2015, 17:57
@PanKieubaska: powiedzial uzytkownik z messim na awatarze...
Edytowano - 23 lutego 2015, 18:06
@krzyzowka: A co ma Avatar do mojego poprzedniego komentarzu?
23 lutego 2015, 18:07
@PanKieubaska: to ze jestes nisko inteligentnym człekiem
23 lutego 2015, 18:11
@krzyzowka:
23 lutego 2015, 18:15
@PanKieubaska: nazwij trollem osobe ktora pisze prawde ...
Edytowano - 23 lutego 2015, 18:19
@krzyzowka: Nie zamierzam Cię karmić, powodzenia.
23 lutego 2015, 18:26
@PanKieubaska: Też miał problem do mojego awatara.
23 lutego 2015, 18:16
Pa Dum Tss
23 lutego 2015, 17:40
Magik, który straci magię zwie się... Paktofonika.
Suche.
23 lutego 2015, 17:49
@BowserXL: To nie miał być żart... Hołd.
Wiem. Lol. A właściwie to nie wiem.
16 lutego 2015, 16:49
#było
16 lutego 2015, 17:18
Jesteś tu tylko po to żeby pisać? "#było" ?!
16 lutego 2015, 17:40
@TheMiecina: Bo było.
16 lutego 2015, 17:53
@TheMiecina: Jak dodajesz obrazki, które były to co mam pisać?
16 lutego 2015, 21:03
Napisz "jprld znowu!?"
16 lutego 2015, 16:38
ten żart mnie oczarował
16 lutego 2015, 16:42
@opliko95: Magia odzyskana
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2019, 16:34
Jest poza oknem
Odpisz
23 lutego 2015, 18:23
hahaha!!!
nie śmieszne -_-
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:00
@Plague_Doctor: To jest suchar. To nie ma być śmieszne
Odpisz
24 lutego 2015, 21:06
suche jak stopy cejrowskiego ;x
Odpisz
23 lutego 2015, 18:14
Sprzedaje wode! Musicie sie napic to bylo za suche.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:29
Dzięki. Bardzo suche radze nie próbować.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:48
Kur*a dajcie mi coś do picia to takie suche!
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 17:35
to bylo takie suche ze przestalem pisac glupie komentarze
Odpisz
23 lutego 2015, 17:47
@krzyzowka: Przydało by się jeszcze coś suchego żebyś zaczął pisać polskie znaki.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:54
@PanKieubaska: nie
Odpisz
23 lutego 2015, 17:56
@krzyzowka: Dlaczego? Pisałeś że przestaniesz pisać głupie komentarze, choć nie ma to prawie nic do tego, polskie znaki oraz należyta polska ortografia poprawiła by twój poziom.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:57
@PanKieubaska: powiedzial uzytkownik z messim na awatarze...
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 18:06
@krzyzowka: A co ma Avatar do mojego poprzedniego komentarzu?
Odpisz
23 lutego 2015, 18:07
@PanKieubaska: to ze jestes nisko inteligentnym człekiem
Odpisz
23 lutego 2015, 18:11
@krzyzowka:
Odpisz
23 lutego 2015, 18:15
@PanKieubaska: nazwij trollem osobe ktora pisze prawde ...
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 18:19
@krzyzowka: Nie zamierzam Cię karmić, powodzenia.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:26
@PanKieubaska: Też miał problem do mojego awatara.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:16
Pa Dum Tss
Odpisz
23 lutego 2015, 17:40
Magik, który straci magię zwie się... Paktofonika.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:47
Suche.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:49
@BowserXL: To nie miał być żart... Hołd.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:54
Wiem. Lol. A właściwie to nie wiem.
Odpisz
16 lutego 2015, 16:49
#było
Odpisz
16 lutego 2015, 17:18
Jesteś tu tylko po to żeby pisać? "#było" ?!
Odpisz
16 lutego 2015, 17:40
@TheMiecina: Bo było.
Odpisz
16 lutego 2015, 17:53
@TheMiecina: Jak dodajesz obrazki, które były to co mam pisać?
Odpisz
16 lutego 2015, 21:03
Napisz "jprld znowu!?"
Odpisz
16 lutego 2015, 16:38
ten żart mnie oczarował
Odpisz
16 lutego 2015, 16:42
@opliko95: Magia odzyskana
Odpisz