Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kabareciarz

20 lutego 2015, 19:38

On będzie super grać dziadków w komediach za kilkanaście lat

Avatar krystian23

20 lutego 2015, 14:38

Chyba że to dieta na masę.

Avatar matimi3

20 lutego 2015, 14:06

Z jakiego filmu to było?

Avatar zuzanna357

20 lutego 2015, 14:33

@matimi3: o ile się nie mylę to z serialu "Community"

Avatar erykhim44

20 lutego 2015, 14:18

Odchudzanie polega na wszamaniu dużo ale żeby to nie był cukier ani zbyt tłuste ;)

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 14:30

@erykhim44: Nie wolno mieszać cukrów z tłuszczami. Dzięki tej prostej zasadzie żrem tyle co zawsze, a zacząłem chudnąć.

Avatar erykhim44

20 lutego 2015, 14:33

Jeść co 3 godziny :0

Avatar matimi3

20 lutego 2015, 14:38

@erykhim44: W skrócie tak. Ale właśnie musisz robić regularne przerwy , 5 posiłków dziennie i obowiązuje jeszcze pare innych zasad.

Avatar erykhim44

20 lutego 2015, 14:42

@matimi3: niektórzy muszą jeść 7 posiłków dziennie :D

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 14:45

@erykhim44: Nie trzy, tylko CO NAJMNIEJ 3. Jeśli masz słabszy metabolizm, to odstęp musi być dłuższy.

Avatar matimi3

20 lutego 2015, 14:46

Nie napisał 3 posiłki , a co trzy godziny.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 14:49

@matimi3: No właśnie o godzinach mówię, jak masz gorszy metabolizm, to odstęp między spożyciem cukrów i tłuszczów musi być większy.

Avatar matimi3

20 lutego 2015, 14:52

A no tak. To ja źle zrozumiałem. Myślałem , że mówisz o ilościach posiłków.

Avatar darcus

20 lutego 2015, 14:17

Jestem na diecie. Rotacyjnej. Gdzie się nie obrócę, to coś zeżrę...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Tacy to pożyją

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka