Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

10 grudnia 2021, 16:23

Jak można być fanem Harry'ego Pottera?

Avatar Fokeu

20 września 2017, 14:01

co wy macie z tymi książkami?

Avatar HedwigOwlHogwarts

9 listopada 2020, 12:22

@Fokeu: książki są de best przeczytałam wszystkie + quiddich przez wieki

Avatar Mistrz_Yoda_

9 kwietnia 2021, 10:39

@HedwigOwlHogwarts: Ja oprócz tych przeczytałem jeszcze "Baśnie Barda Beedle'a" i "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

Avatar anton2121

10 października 2020, 08:27

Mem mógłby się kończyć na momencie "jak można być fanem Harry Pottera"

Avatar LSD2000

19 lutego 2015, 00:39

Ja najpierw obejrzałem 6 części filmu, potem nie chciało mi się czekać na , więc postanowiłem przeczytać książkę, całkiem fajnie się czytało; więc postanowiłem przeczytać wszystkie

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 05:46

@LSD2000: To ja chyba jako jedyny przeczytałem wszystkie części, ale obejrzałem tylko pierwszą część filmu...

Avatar kacperek2417

24 lutego 2015, 21:17

Ja filmy znam tylko z pojedynczych fragmentów, widzianych w mediach.

Avatar lulul

20 sierpnia 2016, 15:15

Trochę słabo :P

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2016, 21:15

@lulul: To było 1,5 roku temu. Zdążyłem to nadrobić ;)

Nie zachwyciły mnie jakoś.

Avatar VanQuisch

Edytowano - 25 lutego 2015, 01:15

A co jak ci powiem, że nie każdy lubi czytać książki?

Avatar Diament2222

25 lipca 2015, 09:23

@VanQuisch: To on źle robi,udowodniono pozytywny wpływ książek na człowieka (tak na marginesie,jestem molem książkowym i moim zdaniem e-booki się nie liczą,tylko papierowe książki,bo są zdrowsze dla oczu i można je czytać nawet,gdy nie ma internetu ani prądu [latarka]).

Avatar lulul

20 sierpnia 2016, 15:13

@Diament2222: A ty źle robisz nie stawiając odstępów po przecinkach, tego się czytać nie da ;-;

Avatar Fokeu

20 września 2017, 13:58

@Diament2222: e-booki się nie liczą?! to książki ale w komputerze i prawdopodobnie wygodniejsze..

Avatar TadeuszMistrz

19 lutego 2015, 14:13

Przykrym faktem jest to, że większość ludzi zna Harry'ego z filmu, a nie książki :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar SharpNeedle

14 grudnia 2015, 19:02

@kicius23: Ja wolę "Księcia Półkrwi".

Avatar LittleRedRose

22 kwietnia 2016, 20:25

@SharpNeedle: Ja Zakon Feniksa

Avatar x1_Olej_To_2x

18 lutego 2016, 11:38

Właśnie! xD

Avatar Diament2222

25 lipca 2015, 09:18

Ja też tego nie rozumiem. Mam kolegę,który oprócz lektur szkolnych nie czyta NIC... Ja zawsze robię:najpierw książka,potem film :)

Avatar Arald98

4 lipca 2015, 10:54

Trochę mi to wygląda na gadanie typu:
Jak można lubić fantastykę, nie czytając LOTR'a?
Jak można lubić anime, nie oglądając Naruto?

Jednak w tym przykładzie zupełnie się zgadzam. Ludzie za rzadko czytają książki, co jest smutne :(

Avatar WYKOR

24 lutego 2015, 23:29

ja przeczytalem
film sie rozni od ksiazki

Avatar Dymiitr

25 lutego 2015, 12:41

@WYKOR: Więc CZYTASZ FILMY ????

Avatar WYKOR

25 lutego 2015, 17:48

@Dymiitr: jak są napisy to możliwe

Avatar ola11

25 lutego 2015, 16:56

DOKŁADNIE

To tak samo jak z Władcą Pierścieni.

Avatar Dexterek

25 lutego 2015, 16:19

Można.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 17:24

@Dexterek: Nie, nie można

Avatar Dexterek

26 lutego 2015, 07:33

To nerdy książkowe i psycho-fani HP tak uważają :)

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 16:04

To jest ku*wa nie do ogarnięcia.

Avatar NEVER69

25 lutego 2015, 15:34

No, dokładnie! Osobiście jestem Potterhead, a wszystkie tomy przeczytałam. Mam znajomą, która uważa się za Poterhead, a nawet nie oglądnęła jednego, piep*zonego filmu. FILMU! Film, a książka Harry'ego Potter'a to normalnie... Niebo a Ziemia!

Avatar ruch1020

25 lutego 2015, 09:29

jak można być fanek Władcy Pierścieni nie czytając książki... normalnie po prostu to jest za**biste

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pafik
Dodane przez: pafik

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niezniszczalne

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka