Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2021, 16:23
Jak można być fanem Harry'ego Pottera?
Odpisz
20 września 2017, 14:01
co wy macie z tymi książkami?
Odpisz
9 listopada 2020, 12:22
@Fokeu: książki są de best przeczytałam wszystkie + quiddich przez wieki
Odpisz
9 kwietnia 2021, 10:39
@HedwigOwlHogwarts: Ja oprócz tych przeczytałem jeszcze "Baśnie Barda Beedle'a" i "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Odpisz
10 października 2020, 08:27
Mem mógłby się kończyć na momencie "jak można być fanem Harry Pottera"
Odpisz
19 lutego 2015, 00:39
Ja najpierw obejrzałem 6 części filmu, potem nie chciało mi się czekać na , więc postanowiłem przeczytać książkę, całkiem fajnie się czytało; więc postanowiłem przeczytać wszystkie
Odpisz
19 lutego 2015, 05:46
@LSD2000: To ja chyba jako jedyny przeczytałem wszystkie części, ale obejrzałem tylko pierwszą część filmu...
Odpisz
24 lutego 2015, 21:17
Ja filmy znam tylko z pojedynczych fragmentów, widzianych w mediach.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:15
Trochę słabo :P
Odpisz
20 sierpnia 2016, 21:15
@lulul: To było 1,5 roku temu. Zdążyłem to nadrobić ;)
Nie zachwyciły mnie jakoś.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 01:15
A co jak ci powiem, że nie każdy lubi czytać książki?
Odpisz
25 lipca 2015, 09:23
@VanQuisch: To on źle robi,udowodniono pozytywny wpływ książek na człowieka (tak na marginesie,jestem molem książkowym i moim zdaniem e-booki się nie liczą,tylko papierowe książki,bo są zdrowsze dla oczu i można je czytać nawet,gdy nie ma internetu ani prądu [latarka]).
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:13
@Diament2222: A ty źle robisz nie stawiając odstępów po przecinkach, tego się czytać nie da ;-;
Odpisz
20 września 2017, 13:58
@Diament2222: e-booki się nie liczą?! to książki ale w komputerze i prawdopodobnie wygodniejsze..
Odpisz
19 lutego 2015, 14:13
Przykrym faktem jest to, że większość ludzi zna Harry'ego z filmu, a nie książki :(
Odpisz
25 lutego 2015, 08:41
@TadeuszMistrz: No. Ja bardziej lubię książki z tej serii. Np. taka ,,Czara Ognia" strasznie mnie wciągnęła.
Odpisz
25 lutego 2015, 09:12
@kicius23: no...mnie kamień filozoficzny
Odpisz
25 lutego 2015, 12:23
@mrofpower: Chciałeś powiedzieć fizjologiczny?
Odpisz
26 lutego 2015, 09:45
@kicius23: nie wiem
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:02
@kicius23: Ja wolę "Księcia Półkrwi".
Odpisz
22 kwietnia 2016, 20:25
@SharpNeedle: Ja Zakon Feniksa
Odpisz
18 lutego 2016, 11:38
Właśnie! xD
Odpisz
25 lipca 2015, 09:18
Ja też tego nie rozumiem. Mam kolegę,który oprócz lektur szkolnych nie czyta NIC... Ja zawsze robię:najpierw książka,potem film :)
Odpisz
4 lipca 2015, 10:54
Trochę mi to wygląda na gadanie typu:
Jak można lubić fantastykę, nie czytając LOTR'a?
Jak można lubić anime, nie oglądając Naruto?
Jednak w tym przykładzie zupełnie się zgadzam. Ludzie za rzadko czytają książki, co jest smutne :(
Odpisz
24 lutego 2015, 23:29
ja przeczytalem
film sie rozni od ksiazki
Odpisz
25 lutego 2015, 12:41
@WYKOR: Więc CZYTASZ FILMY ????
Odpisz
25 lutego 2015, 17:48
@Dymiitr: jak są napisy to możliwe
Odpisz
25 lutego 2015, 16:56
DOKŁADNIE
To tak samo jak z Władcą Pierścieni.
Odpisz
25 lutego 2015, 16:19
Można.
Odpisz
25 lutego 2015, 17:24
@Dexterek: Nie, nie można
Odpisz
26 lutego 2015, 07:33
To nerdy książkowe i psycho-fani HP tak uważają :)
Odpisz
25 lutego 2015, 16:04
To jest ku*wa nie do ogarnięcia.
Odpisz
25 lutego 2015, 15:34
No, dokładnie! Osobiście jestem Potterhead, a wszystkie tomy przeczytałam. Mam znajomą, która uważa się za Poterhead, a nawet nie oglądnęła jednego, piep*zonego filmu. FILMU! Film, a książka Harry'ego Potter'a to normalnie... Niebo a Ziemia!
Odpisz
25 lutego 2015, 09:29
jak można być fanek Władcy Pierścieni nie czytając książki... normalnie po prostu to jest za**biste
Odpisz