Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zombisiege

21 lutego 2015, 18:04

zawsze jak widzę że ktoś tam kampi to zaraz leci dymny i po robocie

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 19:30

@zombisiege: Rzucasz błyskowy, oślepiasz snajpera i strzelasz c:

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

25 lutego 2015, 09:47

@zombisiege: jeśli to cs go to pomorze ale w cs 1.6 dymny jest bezurzyteczny

Avatar KaVcio

6 marca 2015, 09:12

@CoSiePatrzyszNaMojNick: Jeśli to CS:GO to podlasie.

Avatar ToFFeXPL

26 października 2016, 16:20

@CoSiePatrzyszNaMojNick: Widzę że słownik w twoim domu jest bezużyteczny :/

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 17:40

ja zawsze naku*wiam w ramdomowe drewniane ciękie rzeczy w graj z penetracja

Avatar
Michaelpl03

21 lutego 2015, 16:18

A chodzi o...?

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2015, 16:47

o to że jeden kampi przed drzwiami na drugiego a on to samo

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

25 lutego 2015, 09:51

szybsza reakcja i lepsza celność wygrywa

Avatar Omeg12

25 lutego 2015, 10:03

@CoSiePatrzyszNaMojNick: I wytrzymałość psychiczna, żeby nie zrobić czegoś głupiego.

Avatar
Michaelpl03

25 lutego 2015, 10:10

@Omeg12: No, ja przy takim czymś głównie podchodzę lekko do drzwi, zmieniam broń na pistolet, wychodzę, zaczynam napi**dalać, i... Okazuje się, że je**niec ma M16.

Avatar Menek

24 lutego 2015, 20:37

Terroryści mają łatwiej...

Avatar Sir_Snoge

24 lutego 2015, 22:39

@Menek: Bo się tam spawnują :P

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

Edytowano - 25 lutego 2015, 09:46

@Menek: ja tam nie wiem przez spawn chcesz sobie spokojnie przejsc a ta boom z awp

Avatar pinkoszmateusz

2 kwietnia 2015, 11:53

@Menek: Z tego co wiem to jak ja gram w Cs 1.6 to tt ma 30 sekund na opuszczenie respa :) chyba że serwer z lvl'ami to może i nawet xd

Avatar matizg10

25 lutego 2015, 09:09

Mi tam zawsze wygodniej jest po stronie ct, łatwiej się skanuje bo wiem gdzie zwykle jakiś tt z awka stoi

Avatar Lord666666

24 lutego 2015, 22:50

Jak myślicie że ct wystarczy dymny na midzie, żeby przejść na b, to chyba z golda nie wyszliscie :-D

Avatar cichy3215

25 lutego 2015, 00:05

@Lord666666: Wystarczy :)

Avatar ALKATRAZ

24 lutego 2015, 19:16

ach te campienie, ja tam wole rakietami walić

Avatar NicNieWiedzacaSwinia

24 lutego 2015, 20:16

@ALKATRAZ: Jak coś to W csie nie ma rakiet. (Zamiast strzałki w dół lepiej wytłumaczyc)

Avatar zziomus

24 lutego 2015, 20:55

@NicNieWiedzacaSwinia: Może chodziło mu o TF'2 ?

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

25 lutego 2015, 09:48

@zziomus: a co jest na obrazku ?

Avatar AgeDragon

24 lutego 2015, 19:02

witamy na długiej de_dust2 ^^

Avatar KaVcio

24 lutego 2015, 19:40

@AgeDragon: Nie wiem typie co ty bierzesz, że środek jest na długiej, ale nie bierz tego.

Avatar kuboskixd

24 lutego 2015, 19:52

@AgeDragon: na pokecraft ?

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 24 lutego 2015, 20:22

@AgeDragon: Znawca mapki, dał nawet jej przedimek, a nie kojarzy podstawowych miejsc. To jest środek mapy i na to zawsze mówi się "mid" po prawej na "midzie" jest przejście na "A" zwane "krótką". "Długa" przy "A" jest najbardziej na prawo, tam gdzie jest przejście z podwójnymi drzwiami.

Avatar ComandoFox74

24 lutego 2015, 23:04

o ku*wa. SO oblivious

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2015, 04:28

Nie rozumiem czemu tak dużo osób gra na Dust II...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 22:50

@Sir_Snoge: Albo na mvm z biletami na expert

Avatar Ravenoi

25 lutego 2015, 10:31

@Ravenoi: Widzę, że wystarczy wyrazić swoje zdanie w internecie, i już hejtuhejtu. Moim zdaniem ta gra po prostu ssie. I jeśli w ten sposób obraziłem czyjeś poczucie, że gra w "najleszom gre fszehczasuff" to przepraszam.

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2015, 22:47

Smoke i jedziesz dalej

Avatar mooped

21 lutego 2015, 21:23

Ah piękny CS 1.6 :)

Avatar kamykPL

22 lutego 2015, 09:15

@mooped: to jest cs : go

Avatar mooped

22 lutego 2015, 09:26

@kamykPL: jeden ch*j

Avatar mooped

Edytowano - 22 lutego 2015, 09:27

@kamykPL: (telefon)

Avatar ComandoFox74

24 lutego 2015, 23:08

@mooped: ale hejty xD i dobrze. Je**ć ją

Avatar bylejakbylegdzie

21 lutego 2015, 17:48

1 to chyba de_dust2
2 nie rozpoznaje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Captain_0bvious

25 lutego 2015, 21:49

@CoSiePatrzyszNaMojNick: (utrata wiary w ludzkość)

To są te drzwi przy spawnie ct, te same co pokazane wcześniej. Jak stoisz przed nimi i patrzysz się między nie to widzisz ich kawałek. A gdzie masz taki murek jak na prawym obrazku? Tylko na spawnie tt

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

26 lutego 2015, 08:44

aha ok troche mi zajelo
zeby zrozumiec co napisales ale ok pomyliłem sie

Avatar Terminus223

21 lutego 2015, 17:35

No-skile tylko tak grają.

Avatar KlamliwyLukas14

24 lutego 2015, 19:14

@Terminus223: Oni mają snajperkę, jak mają grać?

Avatar KaVcio

24 lutego 2015, 19:41

@Terminus223: To idź, i powiedz najlepszym graczom CS że są noskillami.

Avatar Illuminati

25 lutego 2015, 08:44

@Terminus223: Chlopie to ic do MGE i im to powiedz, szybciej cie wysmieja i dobijemy 100 lapek w dol niz ty wyjdziesz ze s3 :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Ostry ten sędzia

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka