Pozytywna strona ludzkości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2015, 19:08
Homofoby jednoczmy się!...chociaż zaraz, moment :/... a może jednak nie...
Odpisz
23 lutego 2015, 22:52
@MCAssassin: może masz MC w nicku ale zabije każdego homoseksualistę
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2015, 08:24
To że większość ludzi na tym świecie jest powiedzmy sobie delikatnie ''zepsuta'' to nie oznacza by niszczyć całej populacji. Istnieją wartościowi ludzie tylko często zakładają ''maski'' w społeczeństwie by się dopasować i nie być wyśmianym. Cóż wystarczy że każdy sobie odpowie na pytanie czy w towarzystwie nwm. Szkole/Osiedlu/Grupie znajomych, zachowuje się tak i nie inaczej dlatego bo taki jest czy też dlatego że stara się wypaść jak najlepiej, ''przyszpanować'' czy też po prostu by się samemu dowartościować.
Odpisz
23 lutego 2015, 13:30
Właśnie o to chodzi zobaczyli dorych ludzi i nie zniszczyli :)
Odpisz
23 lutego 2015, 17:31
Mądra idea, lecz zły przykład : ) Ten, który się przystosowuje i nie jest sobą ten naprawdę jest niewartościowy. Nigdy w życiu nie przystosujesz się do każdego, kogo się zna, a poświęcenie własnych wartości dla innego człowieka jest szlachetne, jednakże tylko w momencie ostatecznym. Robienie tego rutynowo jest po prostu głupie, gdyż zatracasz się... To że jest to w niektórych częściach świata normą, nie znaczy, że wszędzie : ) Im więcej inteligencji jest w społeczeństwie tym więcej jest chlubnych wyjątków, które robią dokładnie to jakie są, a nie jakimi chcą być postrzegane ; )
Odpisz
19 lutego 2015, 08:38
Rozmnażanie się to zła strona ludzkości? Jeśli tak to niedługo przestaniemy w ogóle istnieć.
Odpisz
19 lutego 2015, 08:48
@szakal1: Może też chodzi o to że to nastolatkowie i później są z tego problemy w domu i nie tylko . To w tedy to jest zła strona ludzkości .
Odpisz
19 lutego 2015, 11:24
@Gurinno: A jaki masz dowód, że to nastolatki? Przecież ten rysunek nie jest dowodem, bo nie widać ich rys twarzy..
Odpisz
23 lutego 2015, 15:13
@szakal1: a może to gwałt?
Odpisz
23 lutego 2015, 15:43
@kacper26300: you win!
Odpisz
23 lutego 2015, 16:16
@szakal1: Może zdrada z kochanką/kiem
Odpisz
23 lutego 2015, 17:01
@KlamliwyLukas14: a co jeśli to zdrada?
Odpisz
23 lutego 2015, 14:26
Tam na górnym obrazku po prawej stronie chłopak robi dziewczynie...
Odpisz
23 lutego 2015, 14:51
@karina114: Mein gott ! Jak on tak może ?!
Odpisz
23 lutego 2015, 14:49
kosmici nie istniejo
Odpisz
23 lutego 2015, 14:44
Jest jeszcze nadzieja
Odpisz
23 lutego 2015, 13:31
oczywiście musiał koty oglądać
Odpisz
19 lutego 2015, 07:59
Lubie te serie
Odpisz