Jak efektownie przeładować karabin
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 sierpnia 2015, 01:39
W strzelankach powinna być możliwość podobnego przeładowania co na gifie tzn. rzucić pustym magazynkiem przed siebie ogłuszając przeciwnika stojącego przed tobą.
Odpisz
20 maja 2015, 17:00
prawie jak młot thora aż do chin poleci do orbity i wróci
Odpisz
24 lutego 2015, 15:19
co to za gra ?
Odpisz
24 lutego 2015, 13:58
BF Hardline? :P
Odpisz
24 lutego 2015, 11:24
Co to za gra m8???
Odpisz
24 lutego 2015, 09:31
A wróg patrzy i zastanawia się co ty odpi***alasz.
Odpisz
24 lutego 2015, 03:10
podobne do combat arms
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 22:01
<usunięto>
Odpisz
23 lutego 2015, 22:10
@Nozmor: to nie jest Battlefield Hardline
Odpisz
23 lutego 2015, 22:23
@Nozmor: To nie BFH, ponieważ w Hardline nie ma TARa-21.
Dodatkowo ręce są z Counter Strike'a Source.
Odpisz
23 lutego 2015, 22:24
@amekninja555: A faktycznie, nie zwróciłem uwagi na ręce.
Odpisz
23 lutego 2015, 22:55
@Nozmor: Nie edytuj komentarzy w ten sposób, bo pozbawiasz innych szansy na dostanie strzałeczkuff. ;-;
Odpisz
4 kwietnia 2015, 18:42
@Nozmor: Jeśli chcesz usunąć komentarz to w czasie edycji wklej dowolny link, np stronę startową YT... Wyskoczy komunikat że komentarz musi zostać sprawdzony... nikt tego nie sprawdza, więc komentarz zniknie...
Odpisz
20 maja 2015, 16:55
@amekninja555: i za słaba grafika
Odpisz
20 lutego 2015, 19:05
już przed włączeniem gifa wiedziałem że chodzi o bf hardline
Odpisz
23 lutego 2015, 21:57
@kamykPL: to na pewno nie hardline
Odpisz
23 lutego 2015, 22:01
@kamykPL: To nie BFH. W Hardline nie ma TAR-21.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:51
Wyrzygał pusty magazynek :P
Odpisz
23 lutego 2015, 21:41
co to ukryte aminacje przeladowania w hartline czy sfm
Odpisz
20 lutego 2015, 18:52
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 21:07
Jeśli chodzi o umiejętność rzygania rzeczami to bym się z tobą zgodził ale to nie jest Rico, poza tym i tak dałem ci strzałkę w górę.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:10
@Xaero: Według mnie tutaj na zdjęciu to Rico, a to zdjęcie jest porównaniem do obrazka.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:12
@dustin2001: A co z ludzkimi rękami (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 lutego 2015, 21:15
@Xaero: Wiesz, co to jest porównanie?
Odpisz
23 lutego 2015, 21:21
@dustin2001: Zgadzam się z tobą Creeper123pl wysłał zdjęcie Rico ale ja mówiłem że w tym zdjęciu z ładowaniem występuje człowiek więc możemy się jakoś dogadać.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:09
Magazynek taki długi.
Obrzydliwe (ಥ﹏ಥ)
Odpisz
23 lutego 2015, 21:07
Ponieważ zwykłe przeładowanie jest zbyt mainstreamowe
Odpisz
20 lutego 2015, 17:46
To jakiś filmik na YT? :x
Jeśli tak, to proszę o tytuł. :|
Odpisz