Jeszcze tylko raz spróbuję...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2016, 14:32
Idę pofarmić ze 2 lvl i lepsze pszedmioty i wracam.
Odpisz
13 maja 2017, 22:11
i h*j. Mój ma bomby i truciznę..ignoruje zbroje.
Odpisz
14 maja 2017, 20:23
@mcs1555: A to więcej jak tak... albo idę pokonać innego bossa, jeśli jakiś inny jest.
Odpisz
19 maja 2017, 15:06
nie ma....tylko ultra bossy...ide expić na arene...
Odpisz
19 maja 2017, 20:11
@mcs1555: 2 miesiące expienia później: W końcu pokonam tego k***ia... *walczy*... *umiera*... NO K***A JAK?!
Odpisz
20 maja 2017, 08:17
on jak staje się niewidzialny to ma atak który odbiera mi 3/4 życia....
Odpisz
26 kwietnia 2015, 15:47
Cholernie dużo klikaczy,biegaczy i 2 purchlaki
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:26
@SharpNeedle: Czekam aż ktoś zgadnie jaka to gra
Odpisz
20 maja 2015, 16:54
@SharpNeedle: the last of us?
Odpisz
20 maja 2015, 16:55
dobra robota
Odpisz
20 maja 2015, 17:10
@SharpNeedle: to daj łape w góre :D
Odpisz
20 maja 2015, 17:17
zrobione
Odpisz
23 lutego 2015, 20:51
zemsta młahahahaha!!
Odpisz
23 lutego 2015, 21:19
@krystian23: (ㆆ_ㆆ) powinieneś ograniczyć komputer
Odpisz
23 lutego 2015, 21:21
@frazeologizm: Nie wydaje mi się... Niezbyt często go używam. Ja tak po prostu mam :)
Odpisz
23 lutego 2015, 21:23
@krystian23: Takie napady dziczyzny :D ?
Odpisz
23 lutego 2015, 21:25
@frazeologizm: Można i tak to nazwać... Jestem jak hulk, tyle że bez tych całych mięśni i zielonego odcienia skóry.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:13
@frazeologizm: *mówi szeptem* gościu...tak ,ty.... dziczyzna to mięso...
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:32
@DiKarpio: *cicho odpowiada chcąc wyjść na miłego* dziczyzna jest określającym słowem w mowie potocznej jako osoba dzika, nieprzyswojona do współczesności. Jeśli i taka teza ci nie wystarczy to przyjmij, że niech to będzie neologizm.
Odpisz
23 lutego 2015, 22:14
The binding of isaac rebirith :/
Odpisz
24 lutego 2015, 07:19
@UkradliMiNick: Haunt (czy jakoś tak)? :/
Odpisz
24 lutego 2015, 15:22
@Slenderowiec2012: haunted
Odpisz
24 lutego 2015, 16:36
@PanSowa12: Grałeś chociaż raz w Isaaca? ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 18:15
@Slenderowiec2012: i to ile razy. mam wersję pełną za darmo XD
Odpisz
24 lutego 2015, 21:00
@PanSowa12: A w Rebirth grałeś? Bo chodziło mi o bossa którego można spotkać głównie na cellarach.
Odpisz
25 lutego 2015, 19:45
@Slenderowiec2012: tak gostek. rebirth
Odpisz
25 lutego 2015, 19:46
@Slenderowiec2012: tak gostek. rebirth
Odpisz
25 lutego 2015, 19:52
@PanSowa12: To.... ten no.... skąd masz pełną wersję? :V
Odpisz
25 lutego 2015, 20:21
@Slenderowiec2012: z yutuba
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 20:23
@PanSowa12: Można prosić o nazwę filmiku? .-.
PS: Były jakie wirusy?
Odpisz
25 lutego 2015, 20:26
@Slenderowiec2012: nie było żadnych. po prostu wpisz w youtubie the binding of isaac: rebirth full download
Odpisz
25 lutego 2015, 20:39
@PanSowa12: MEGAsync? ;-;
Odpisz
26 lutego 2015, 08:04
@Slenderowiec2012: ?
Odpisz
26 lutego 2015, 08:53
@PanSowa12: Nieważne, już mam. Dzięki ;3
Odpisz
26 lutego 2015, 12:13
@Slenderowiec2012: nie ma za co! :)
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 12:14
@Slenderowiec2012: mógłbyś się odwdzięczyć dając mi łapke pod każdym komentarzem! (z tego obrazka albo z każdego. jak chcesz)
Odpisz
26 lutego 2015, 14:58
@PanSowa12: Masz cztery i nie marudź ;-;
Murzynek Samba też musi dostać ;P
Odpisz
26 lutego 2015, 15:26
@Slenderowiec2012: :D
Odpisz
24 lutego 2015, 09:25
Bo od tego ma Te zemby
Odpisz
23 lutego 2015, 20:25
Raidowanie ostatniego bossa z bandą randomowych !@#$ którzy afczą w "gunwie" i robią słabe dpsy ;-;
Odpisz
23 lutego 2015, 20:43
@Soberker: I to uczucie gdy healer spi***ala w połowie gry.
Odpisz
23 lutego 2015, 21:15
To uczucie, gdy Healer robi więcej dps niż inni ludzie.
Dota Logic. ;_;
Odpisz
24 lutego 2015, 08:44
u mnie nigdy tak nie ma...wszyscy wychodzą a ja wygrwam solo
Odpisz
24 lutego 2015, 06:51
Ornstein i Smough...
Odpisz
23 lutego 2015, 22:01
znam ten bul ;-;
Odpisz
23 lutego 2015, 20:07
Dark Souls logic
Odpisz
23 lutego 2015, 20:25
@Pawcio213: Jakoś nie załapałem. :'/)
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 20:29
@Artorias: W DS często osoby nie znające taktyki i/lub nie potrafiące dostosować swojego stylu walki giną na bossach i zwykłych przeciwnikach. (ja nie potrafię pokonać Sifa ze względu FPSów i 2. powodu który napisałem)
P.S. osoba z takim nickiem nie załapała!?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 20:31
@bezsens: ironia... To była ironia...
Odpisz
23 lutego 2015, 20:40
@Artorias: W internecie ciężko zauważyć ironię lub sarkazm. Dodawaj np. na końcu (sarkazm); -ironia ok?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 21:38
@Artorias: bezsens ma rację
Odpisz
23 lutego 2015, 20:29
Czy tylko ja nie nabijam lvla po nocach?
Odpisz
23 lutego 2015, 21:09
@Ares011: nie tylko ty :d
Odpisz
23 lutego 2015, 20:36
Ja sekretny samochód w carmageddonie zdobywałem w nocy,to było jak walka z bossem.
Odpisz
23 lutego 2015, 20:15
Pokonujesz bossa i idziesz spać a gdy wstajesz odpalasz gre żeby przejść dalej a tu się okazuje że nie zapisałeś :P
Odpisz
23 lutego 2015, 20:13
Nie znam uczucia :(
Odpisz
23 lutego 2015, 20:10
I ten moment gdy w końcu "zaje*iesz" skurczybyka... Epickość...
Odpisz
23 lutego 2015, 20:10
szykuj się na wpie**ol
Odpisz