Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2016, 19:45
"wyliżesz mnie?" ;D
Odpisz
24 lutego 2015, 21:58
Przytuliłem cię głosem 1.0 ciesz się zawsze to więcej niż 0
Odpisz
24 lutego 2015, 18:06
Adminie, nikogo to nie obchodzi.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:08
Admin też może mieć problemy, trochę współczucia.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:10
@DeadExtreme: dałam ci łapkę w góre kiedy miałaś 0 zielonych 0 czerwonych, po dodaniu były3 ziel. i 0 czr.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:15
@DeadExtreme: Kogo obchodzą jego stany emocjonalne? Te obrazki powinny śmieszyć.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:15
to obrazek, a nie blog. wyjdź hejterze/hejterko
Odpisz
24 lutego 2015, 19:06
@crazenata: O wow!... Ale... co mnie to?
Odpisz
24 lutego 2015, 19:06
@crazenata: Aha... I?
Odpisz
24 lutego 2015, 19:21
@crazenata: ''łaś'' nom, fajnie.
Odpisz
24 lutego 2015, 19:28
@ProstopadleTV: o co ci chodzi?
Odpisz
24 lutego 2015, 19:30
@crazenata: O to że Mati to raczej nie babskie imię...
Odpisz
24 lutego 2015, 21:18
@ProstopadleTV: oj no dobra dobra ;)
Odpisz
24 lutego 2015, 20:45
4 słowa - Na. Besty. Z. Tym.
Odpisz
24 lutego 2015, 20:14
Panie A proszę iść z tym na Besty.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:23
JEST JEDYNY OBRAZEK KTÓRY NIE SKOMENTOWAŁ ALKATRAZ !!! :D
Odpisz
24 lutego 2015, 18:26
@gORb123: Chwilkę poczekaj.....
Odpisz
24 lutego 2015, 19:24
@gORb123: Doczekałeś się.
Odpisz
24 lutego 2015, 19:04
shrek jakby przytulił, to została by mokra plama
Odpisz
11 lutego 2018, 00:55
@ALKATRAZ: Ty to kiedyś fejmem byłeś.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:51
A ja czasem potrzebuje...Iść do toalety albo żeby ktoś mi zrobił jedzenie XD
Odpisz
24 lutego 2015, 18:29
...żeby niech ktoś mnie przytuli ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 18:22
wyrównałem na równe 4.0 jej jestem wyjątkowy
Odpisz
24 lutego 2015, 18:20
nie
Odpisz
24 lutego 2015, 18:18
je*iemnieto
Odpisz
24 lutego 2015, 18:15
Znajdź se dziewczynę (y)
Odpisz
24 lutego 2015, 18:10
Idź do mamy, ona zawsze ma na to ochotę.
Odpisz
24 lutego 2015, 18:09
Gramatyka, poziom: 10000
Odpisz