Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Xelve14

23 lipca 2019, 08:56

To chyba wystarczający dowód, by nie kupować dwóch mang mojej koleżance i wyrzucić light novelę z tego

Avatar Verneo

25 sierpnia 2018, 16:17

Witam w losowych, polecam to dodać do ulubionych żeby potem nie szukać

Avatar Angel_Kubixarius

21 lutego 2015, 21:50

No Game No Life - i wszystko jasne ....

Avatar Kot_Kot

3 czerwca 2015, 14:24

@Angel_Kubixarius: To anime jest Za**biste :D

Avatar mooped

1 marca 2015, 21:54

Japie**ole jakie chejty wszędzie :-:

Avatar mooped

21 lutego 2015, 21:17

Uprzedzam fakt: To anime to no game no live ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar huczek5554

26 lutego 2015, 20:51

@mooped: Plusik za lucy z avatara

Avatar mooped

Edytowano - 26 lutego 2015, 20:52

@huczek5554: dziękuję ,Lucy była fajna zwłaszcza jako njiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps:lucy też za**bista

Avatar huczek5554

Edytowano - 26 lutego 2015, 20:56

@mooped: Zwłaszcza jak chciała ,,pomocy'' od kouta

Avatar UnderBird

22 lutego 2015, 12:06

Zjebo anime >.< idźcie porno oglądać jak normalne dzieci w waszym wieku a nie te pedalskie brednie. Dla osób wiedzących skąd to jest plusik.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar obelus284

18 kwietnia 2015, 20:47

@UnderBird: no to miłej nocy

Avatar DIGIMKE

Edytowano - 18 lutego 2017, 19:22

@darcus: Niestety nie każde. Wiekszość śmieciowych anime zawiera je, żeby przyciągać przegrywów bez życia ( potocznie nazywane fan-service. Jak ja tego ku*wa nienawidzę). Po za tym, nie każde anime jest skierowane do dzieci. Jest specjalny podział anime na te do dzieci dorosłych, nastolatków a nawet dla poszczególnych płci! Najpierw wiedz coś o czym sie wypowiadasz a nie pieprzysz głupoty.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 lutego 2015, 15:41

(Tu było pytanie na, które już znalazłem odpowiedź - hejt na jeja.pl za brak możliwości usunięcia komentarza)

Avatar AdiXiks

26 lutego 2015, 14:01

Tak do tych wszystkich ludzi którzy zawsze muszą dopie**olić swoje 3gr.
Nie każde anime tak wygląda. To jest taki gatunek. Są tam takie sceny, ale nie każde takie jest...
A do tych którzy się dziwią o strzałki w dół. Sami się do tego przyczyniacie. Piszecie debilne komentarze i hejtujecie jak tylko możecie a potem narzekacie. Chociaż sądząc po niektórych treściach to niektórzy ich nawet wyczekują :O

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar siemek22

26 lutego 2015, 15:23

@AdiXiks: Narzekać na ecchi, że zawiera pornografię, to tak, jakby wejść na pornhuba i na to samo narzekać :p

Avatar AdiXiks

26 lutego 2015, 15:34

@siemek22: Narzekaj na GTA bo robi się tam przestępstwa :v

Avatar Wizados

26 lutego 2015, 14:52

To było głębokie...

Avatar ognistyptak555

21 lutego 2015, 22:11

dodatkowe odc :D najlepsze OVA dla zboczeńców :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar ognistyptak555

26 lutego 2015, 14:47

@Mnich1: eee... pisałem że dla zboczeńców ._. nie pisałem czy genialne ogólnie , dla mnie też ogółem wypadło to OVA słabo .-.

Avatar eldawidos111

26 lutego 2015, 14:51

@ognistyptak555: szczególnie że odcinki wychodzą raz na 3 miesiące i mają po 2 minuty :(

Avatar slodziaczek345

26 lutego 2015, 14:27

Posypały się hejty, komentarze bez większego ładu i składu, a ja mogę powiedzieć jedno. Przecież jeśli obrazek się nie podoba można oglądać inne, jak nie lubisz anime, to wyluzuj włącz sobie bardzo interesujący Cie serial i daj sobie spokój z wygłaszaniem opinii za które zostaniesz zminusowany.Osobiście, lubię to anime za fajną,fabułę i głównego bohatera.A obrazek zabawny ;)

Avatar pelus1999

Edytowano - 24 lutego 2015, 18:34

widzę same avatary z anime XD


dobra albo i nie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar AdiXiks

26 lutego 2015, 14:21

@mmmpoiu: KOGO?
To Mello z Death Note ;__;

Avatar mmmpoiu

26 lutego 2015, 14:27

@AdiXiks: za dużo snk ;-;

Avatar eldawidos111

26 lutego 2015, 14:22

kur... przekroczono limit negatywnych opini pod jednym materiałem

Avatar mikmik

26 lutego 2015, 14:20

od kiedy Anime jest jak to mówicie "zarazą"? Jeśli iść tym tokiem myślenia to wszystko co zostało stworzone do umilenia sobie czasu np:
-breaking bad
-Day Z
-Gra o Tron
-Władca Pierścieni
To tak naprawde też jest to "zaraza".
A to że są takie obrazki jak na górze to co? Wszystko jest dla ludzie. Więc o co spina ja się k*wa pytam?

Avatar gORb123

26 lutego 2015, 13:58

no, anime jest strasznie dziwne, sama krew się leje a jak nie to bardzo kiepska komedia, porno

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 16:27

@gORb123: człowieku pokaże ci twoja inteligencję "*je sobie kurczaka * *krefffff!!!* *sika* *kreffffff!!!* *pływa na pontonierów sam* *krefffff!*" cos takiego

Avatar gORb123

26 lutego 2015, 19:19

powiedział gościu bez avatara

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 21:22

@gORb123: ...ile ku*wa razy mam pisać?! pomagają mi jejowiczow w odnalezieniu avatar ku*wa!

Avatar Archeologwinternetach

25 marca 2018, 13:53

@gORb123: Ironia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Mało znany szczegół

Pilne

Powodzenia

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka