Gdy wychodzisz depczesz mnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Zapraszamy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2015, 21:46
Tak,albo nie! Już wiem to odpowiedź b) !
Odpisz
5 marca 2015, 09:17
@GamerFur: O proszę, dałbym sobie rękę uciąć, że a).
Odpisz
5 marca 2015, 09:57
@tolkowski: *ucina ci rękę*
Odpisz
5 marca 2015, 13:51
@GamerFur: I tak mi nie była potrzebna.
Odpisz
5 marca 2015, 20:28
@tolkowski: To ja wezmę, mi zawsze jest potrzebne wiele rąk do pracy :p
Odpisz
5 marca 2015, 20:31
Spoko, za kilka dni jak to ręka odrośnie.
Odpisz
6 marca 2015, 20:08
@tolkowski: Dzięki. Ile płacę?
Odpisz
6 marca 2015, 20:31
15 żołędzi.
Odpisz
6 marca 2015, 20:34
@tolkowski: Mam tylko trzy.... Pożyczysz 12 żołędzi?
Odpisz
6 marca 2015, 20:35
Spoko, odpuszczę ci ;)
Odpisz
7 marca 2015, 20:58
@tolkowski: Uff... Ulżyło mi, dzięki :)
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2024, 23:33
Tutaj komornik. Od dnia 6 marca twoje odsetki urosły do 4500 żołędzi, których nie spłaciłeś. Rekwiruję Ci duszę. Tolkowski mimo tego, że powiedział, iż odpuszcza Ci rękę, naprawdę tego nie zrobił i po chwili poszedł na policję.
Odpisz
15 lipca 2023, 20:20
Wycieraczka. Easy.
Odpisz
29 grudnia 2018, 16:24
wycie raczka
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:51
wyjący rak?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 23:24
mały rak
Odpisz
8 sierpnia 2019, 07:14
racja
Odpisz
19 stycznia 2020, 15:47
czemu wyje?
Odpisz
19 stycznia 2020, 15:52
@ResiaPL: bo na niego depczesz
Odpisz
28 czerwca 2018, 18:37
wycieraczka
Odpisz
15 czerwca 2018, 09:39
Wycie raczka i ch*j
Odpisz
1 kwietnia 2016, 21:24
Wycieraczka
Odpisz
29 października 2015, 20:34
Wycieraczka
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:07
To ja! Albo wycieraczka...
Odpisz
14 marca 2015, 10:47
Dywan!
Odpisz
14 marca 2015, 10:48
@Adulin: lub wycieraczka
Odpisz
4 marca 2015, 22:03
Może to być podłoga...
Wychodząc z domu depczesz ją, wracając ze szkoły/pracy jesteś tak zmęczony że po niej suniesz nogami czyli szurasz po niej
(I zapewne będą strzałki w dół, ale to ma sens to co mówię :/ )
Odpisz
4 marca 2015, 23:33
@Liljon: Sposób na wiele łapek w górę? Wystarczy na dole w nawiasie napisać, że pewnie się dostanie dużo łapek w dół.
(I zapewne będą strzałki w dół, ale to ma sens to co mówię :/ )
Odpisz
5 marca 2015, 20:30
@dawidxd661x: Toż to kurna działa!
(Wiem, że będą łapki w dół, ale to ma sens co mówię)
Odpisz
7 marca 2015, 19:11
Heh! no proszę, człowiek coś nieświadomie napisze i wymyśla nowy sposób na łapki..
Odpisz
7 marca 2015, 20:58
@Liljon: Hehehehe :D
Odpisz
7 marca 2015, 20:52
wycieraczka
Odpisz
6 marca 2015, 18:02
Wycieraczka. Jak wychodzisz masz czyste buty wiec tylko deptasz. Jak wracasz to masz brudne więc szurasz.
Odpisz
5 marca 2015, 21:30
Eee... moja pierwsza myśl to wycieraczka.
Odpisz
5 marca 2015, 18:33
kapcie pieski?
Odpisz
5 marca 2015, 16:40
Ale beka z tych ludzi co piszą wycieraczka.
jest napisane że "jak wchodzisz depczesz mnie a jak wychodzisz to o mnie szurasz" czy jakoś tak...
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2015, 16:49
@frytki112: Jest napisane "A gdy wracasz szurasz", a jak wracasz do domu, to szurasz butami po wycieraczce. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, a potem krytykuj.
Odpisz
6 marca 2015, 16:03
@Pikachu: Ale przy wchodzeniu też się szura a nie depcze
Odpisz
6 marca 2015, 16:48
@frytki112: Jest napisane jak WYCHODZISZ depczesz, nie wchodzisz. Szurasz jak wracasz = jak wchodzisz. Umiesz czytać?
Odpisz
7 marca 2015, 10:00
@Pikachu: dobra sory nie zauważyłem :-)
Odpisz