Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

11 marca 2022, 13:56

Też chce

Avatar Nikodem8378

9 lutego 2020, 16:00

Jak pozbyć sie dziecka

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 11:23

@Nikodem8378: Poradnik pl

Avatar emkahorse

5 kwietnia 2015, 00:31

Powodzenia, dziecko!

Avatar kr225

14 czerwca 2011, 20:22

aha a wiecie że jest taki budynek i zanim się dotknie normalnej prostej drogi to z lewej połowy są schody ciekawe czy by wykręcił

Avatar Nazir5

29 czerwca 2010, 09:20

Dobre ;) leć mały lec a dostaniesz gwiazdke z nieba i przekonasz sie czy Bóg istnieje choc ja wiem że istnieje ale maly nie wie

Avatar kr225

13 maja 2010, 16:58

podobne do gta sa tylko że na mostku nie ma cyrku

Avatar MateooPato

10 lipca 2009, 17:28

niezła górka tylko zjeżdżać

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2009, 15:03

looool ale górka :O 5/5

Avatar Hanzou

1 marca 2009, 15:30

Abarai96 kamizelka ci wystarczy ;p Ja wzialbym wingsuit ;p (jak ktos nie wie co to jest to niech sobie na youtubie wpisze to sie dowie ;p Ze spadochronem to chyba slaby bylby efekt ja skakalem z samolotu 400zl za sam skok i 600zl na nagranie waarto bylo (jakby co jak chcecie sobie skoczyc to do Radomia )

Avatar kasia101112

28 lutego 2009, 17:34

jak sie dobrze przypatrzeć to zrobli tak zdjęcie czy coś że widać że to górka. ale 5/5

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2009, 17:00

i co z tego, że fotomont? efekt fajny.ja bym zjechał, ale z kamizelką ratunkową i spadochronem

Avatar Hanzou

28 lutego 2009, 16:53

Fotomont!! Na 100%!!!!

Avatar michalpieper

28 lutego 2009, 14:04

nooooo trochę duża ta górka xDD

Avatar sharpey08

28 lutego 2009, 10:43

ja bym sie nie bala a tym bardziej on (chyba)

Avatar Hardok

28 lutego 2009, 08:48

dobry, chociaz moglby miec łódke na kółkach 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

A, okej

Nie idź!

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka