Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

11 marca 2022, 13:56

Tel, codziennie muszę wskrzeszać moich wrogów, aby się dusili pod ziemią

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 11:23

Przykre

Avatar Mnich1

26 lutego 2009, 13:03

dobre 5/5

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2016, 19:48

@Mnich1: Wspaniałe

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2013, 10:05

5/5 :DDD

Avatar kinimod6

26 lutego 2009, 15:26

Ale głupie!!!:/ -1/5

Avatar darkai

9 listopada 2011, 22:01

@kinimod6: dlaczego co ci się nie podoba? to że dziadem mu umarł? to że jest za mały żeby wiedzieć żeby konkretyzować życzenia? hę? a może to że ty masz obu dziadków lub jesteś po prostu bez serca . ja rozumiem , może ty tego nie rozumiesz ale wierz ( bo wiara) mi na słowo to ma ukryty sens a jeśli ci się nie chce tego czytać to wiedz że całe zycie krytykować się ni e da . kurde się rozpisałem

Avatar kinimod6

10 listopada 2011, 00:30

@darkai: Eee tam powiedziałem ogólnie że głupie - każdy ma prawo do własnego zdania i inni nie muszą tego komentować.
PS: Mam jednego dziadka ale tylko raz go widzialem na oczy. (drugi zmarł w 2000r po 40 jak miałem 8lat).

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2011, 08:46

współczuje mój dziadzio też nie żyje 3/5 :((((

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2011, 18:23

ja niemam obu dziadków
jednego tylko pamiętam...
:( :( :(

Avatar darkai

7 listopada 2011, 14:52

@Nata2: współczuje ja ma jednego dziadka . dziadka ze strony taty nie poznałem

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2011, 15:22

@darkai: :(

Avatar manga11

5 maja 2011, 19:30

biedne dziecko :(

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2011, 18:20

współczuje mu też mi dziadek nie żyje 1/5

Avatar Nazir5

29 czerwca 2010, 09:19

Szkoda mi tego chlopca choc to tylko anima :( Ja tęsknie bo mi mama zmarla <( Co dzien chodze na jej grub modle sie zeby wrocila ale nima , szkoda :(

Avatar xxxKacpeRxxx

23 grudnia 2009, 23:34

Wy też byście tak tęsknili. Ja zresztą też. :(
1/76

Avatar Lidzia97

20 marca 2009, 16:37

lool z nim to już takie rozmowy ;) xD

Avatar friko

12 marca 2009, 11:36

5/5 to jest niezłe

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2009, 18:19

trzeba konkretyzować życzenia ;D 3/5

Avatar jkol98

8 marca 2009, 13:45

Ja się zgadzam z odd150. Żal mi tego chłopczyka. Oby następnym razem podał miejsce gdzie ma ożyć:)!!

Avatar motylek663

5 marca 2009, 22:02

żałosne..

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar seweryn
Dodane przez: seweryn

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie po oczach

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka