Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziomek2009

3 marca 2015, 06:16

Amerykańscy naukowcy odkryli że Słońce nie jest centrum układu słonecznego...

Avatar marek20004

25 grudnia 2015, 13:07

@ziomek2009: o co ci chodzi ?

Avatar KacperUE

5 listopada 2016, 10:54

@marek20004: chodzi o to że słońce kręci się wokół takiego punktu(epicentrum)

Avatar marek20004

7 listopada 2016, 21:45

@KacperUE: ten moment gdy czytasz swój komentarz po roku i nie wiesz o co ci chodziło

Avatar KacperUE

8 listopada 2016, 08:43

@marek20004: znam ten uczuć

Avatar Grzechoooo

29 lipca 2019, 10:50

@marek20004: właściwie to z powodu trzeciego prawa dynamiki Newtona planety przyciągają do siebie Słońce, które jednak z powodu swojej kosmicznej (hehe) masy nie daje się przyciągnąć. Powoduje to jednak, że epicentrum Układu Słonecznego nie zawsze jest w Słońcu.

Avatar KingsMax

2 marca 2015, 20:55

Nie jak zamieni się w hipernową, a nie w supernową.

Avatar harpian1

2 marca 2015, 17:57

ale to słońce wredne

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 18:40

@harpian1: Wyjaśnić naukowo? Jestem w tym ekspertem.

Avatar WolfyTost

3 marca 2015, 04:43

Jak każdy w internetach.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 17:11

PIERWSZA

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 17:12

To teraz możesz wyjść.

Avatar DeadExtreme

2 marca 2015, 17:20

Nie ten dział, paniusiu.

Avatar TypowyPolak

2 marca 2015, 17:56

pls wróć do ubieranek

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 18:48

Zgiń, przepadnij plz.

Avatar bartekaa5

2 marca 2015, 19:18

Avatar Gardevoir

2 marca 2015, 19:44

Avatar jejowicz12pl

6 kwietnia 2015, 10:40

Proszę wyjdź ...

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2016, 14:49

@DeadExtreme: Wiem, odpisuję na kom ponad z przed roku, ale skąd ta pewność?

Avatar DeadExtreme

6 lutego 2016, 18:29

Emm... W jakim sensie?

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 16:42

@DeadExtreme: No, że nie ten dział

Avatar DeadExtreme

8 lutego 2016, 22:55

Bo takie głupoty jak "pierwszy" piszą dzieci w dziale gier.
I jeśli chcesz robić z siebie idiotke to nie tutaj, a najlepiej w ogóle na jeja.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 19:10

@DeadExtreme: Jeny mała byłam, 11 lat. CZY TYLE UŻYTKOWNIKÓW JEJA MUSI BYĆ TAKA UPIERDLIWA???!!!

Avatar DeadExtreme

10 lutego 2016, 08:39

Mała byłaś? A co teraz, gdy już masz bodajże 12 lat, jesteś dorosła? Raczej wątpię, skoro tak się zbulwersowałaś.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Niezniszczalne

Fergus

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka