Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartek11111123

10 czerwca 2021, 21:28

Czekaj co?

Avatar konbed

2 marca 2015, 17:26

widzę, że piszecie komentarze typu "wychodzą losowe kombinacje bla bla bla..."
więc wg waszej logiki jeśli moja mama urodzi dziecko i nie będzie 100% takie same jak ja to nie jest moim bratem/siostrą...Także gratuluje! idźcie się wymądrzać gdzie indziej ;)

Avatar misko02

2 marca 2015, 17:34

@konbed: Będzie twoim bratem, ale nie bliźniakiem :)

Avatar
Rudy_Kruliczek

2 marca 2015, 17:47

@misko02: A kto powiedział, że tamte dzieci będą bliźniakami?

Avatar KingsMax

2 marca 2015, 20:58

@konbed: Nie, dlaczego?
1 Podczas życia pewne geny się uaktywniają, a inne nie.
2 Dzieci dziedziczą LOSOWĄ część genów obu rodziców.
3 Politycznie, ani religijnie nie będą rodzeństwem.

Avatar Axl_MMX

20 kwietnia 2015, 21:42

@KingsMax: Losowo wybrane z identycznych zestawów alleli - wciąż rodzeństwo.

Avatar MagicznaAlpakaSzatana

2 marca 2015, 20:57

no bez jaj .-.

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2015, 19:08

Chyba ciotecznym.

Avatar bylejakbylegdzie

2 marca 2015, 17:04

ale geny dobierają się losowo z 2 genów na biologi uczą że wychodzą 4 kombinacje a tego jest o wiele więcej w naszych gametach :)

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2015, 22:31

Nie , ponieważ jest to losowe. Jest to nie możliwe aby dwie pary bliźniaków mogły mieć takie same dzieci , i geny inna może mieć więcej tego genu a druga może mieć więcej tego genu.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 18:55

nie chodzi o to, że będą identyczne.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2015, 22:11

no i nie będą rodzeństwem :)

Avatar
Rudy_Kruliczek

2 marca 2015, 17:47

W moim podręczniku piszą, że będą.

Avatar
Captain_0bvious

2 marca 2015, 17:49

Nie będą, ale gdyby zbadać ich geny to można by tak pomyśleć.

Avatar rakso

2 marca 2015, 18:23

Pod względem genetycznym będą rodzeństwem. Dodatkowo, jeśli rodzice są heterozygotami (obydwoje dominującymi lub recesywnymi), dzieci na pewno będą identyczne. W przypadku homozygot też jest to możliwe, jednak stosunkowo mało prawdopodobne.

Avatar
Captain_0bvious

2 marca 2015, 18:42

@rakso: Ty wiesz ile cech jest w człowieku? Za każdą odpowiada osobna para alleli. Gdyby być w pełni homozygotą byłoby się niezwykle rzadką istotą.

Avatar rakso

2 marca 2015, 18:48

Wiem, ale żeby dzieci były niemal identyczne (wizualnie) wystarczyłyby takie same włosy, oczy itp. Najbardziej widoczne cechy.

Avatar
Captain_0bvious

2 marca 2015, 19:24

@rakso: Tak swoją drogą wystarczy żeby była tylko jedna homozygota dominująca, albo dwie heterozygoty i trochę (sporo) szczęścia

Avatar figaro19

27 lutego 2015, 22:24

Genetyka, bitches!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Papierowa szkoła posting

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka