Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2015, 21:24
Ja mam 3 XD
Odpisz
2 marca 2015, 22:59
@Ahakochamlol: a ta szufladka to po co, żeby wagę dostosować?
Odpisz
3 marca 2015, 21:42
@Baca_online: szczerze? nie wiem ale chyba do jakiś gier. Tak myślę
Odpisz
4 lutego 2017, 11:47
@Ahakochamlol: Ta szufladka służy do dawania ciężaru do myszki. Czasami to pomaga w opanowaniu myszki
Odpisz
15 maja 2019, 16:01
@Ahakochamlol: ja też mam 3 piątka
Odpisz
17 marca 2017, 21:07
1. Jakie to niewygodne...
2. Niewygodne i niepraktyczne
3. Całkiem spoko, lubię ciężkie myszki.
4. Albo małe, albo niepraktyczne. Jedno z dwóch
5. Niewygodne i łatwe uszkodzenie
6. Gdzie to ma ku**a przyciski
7. Ta praktyczność -_-
8. Droga, ale podobno można ją bardzo dokładnie spersonalizować.
9. I weź tu czegoś przypadkowo nie kliknij.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:07
Mój brat ma 3 ale bez tej klawiaturki.
Odpisz
3 marca 2015, 15:36
@Baca_Online Tak, działa dokładniej niż ustawianie dpi,też miałem tą myszkę. Bodajże od Genesis.Ale kupiłem nową bo sterowniki się psuły i pogubiłem ciężarki
Odpisz
2 marca 2015, 19:04
chce 1 myszke
Odpisz
2 marca 2015, 14:31
mój kolega ma granata :D
Odpisz
2 marca 2015, 15:02
@misko02: Twój kolega to Putin?
Odpisz
2 marca 2015, 15:04
@Pan_Kinomaniak: chodzi o myszkę w kształcie granata xd
Odpisz
2 marca 2015, 19:00
@misko02: Wiem wiem, Putin też pewnie taką ma.
Odpisz
2 marca 2015, 18:59
Przy ostatniej jeśli by działały te klawisze to mielibyśmy przesrane...
Odpisz
2 marca 2015, 17:26
Mam 8
Odpisz
2 marca 2015, 17:18
żadnej bym niechciała...zbyt mainstreamowe
Odpisz
2 marca 2015, 17:11
2 najlepsza
Odpisz
2 marca 2015, 16:42
widziałem myszke Mercedesa-Benza :D
Odpisz
2 marca 2015, 12:51
Myszka na 3 obrazku nie nadaje się do fps-ów bo zmniea czułośc przy dłuższym przytrzymaniu obydwojga klawiszy...
Odpisz
2 marca 2015, 16:17
@mozaj: no nie za bardzo... mam taką myszkę i przed scrollem jest przycisk do zmiany czułości myszki (ten czerwony pomiędzy ppm i lpm) więc nie, Twój komentarz nie ma sensu.
Odpisz
2 marca 2015, 16:26
przytrzymaj przez 3 sekundy > przycisk PPM LPM w tedy czułość zmieni jak po nacisnięciu guzika...
Odpisz
2 marca 2015, 12:33
Większość z nich jest niepodręczna.
Odpisz
2 marca 2015, 16:08
@MrocznyWilk: nieporęczna*
Odpisz
2 marca 2015, 16:19
@popek9001: Może i tak. Tak mi się skojarzyło, że niepodręczne, bo się pod rękę raczej nie nadają xD
Odpisz
2 marca 2015, 14:36
Trzecią mam :D
Odpisz
2 marca 2015, 14:02
mam tą 3
Odpisz