@obeniksus: czasami są niepotrzebne rzeczy ale w sumie nie jest tak źle. Są jacyś wkurzający wykładowcy i jeden przedmiot gdzie mam wrażenie że jest prowadzony tylko ze względu na to żeby jedna osoba miała robotę XD ale tak to nie mam powodów do narzekań, mógłby tylko plan jakoś lepiej być ułożony i tyle
Przypomniał mi się kawał...
- Maski założyć!
- Maski zdjąć!
- Maski założyć!
- Maski zdjąć! Kowalski czemu nie zdjęliście maski?
- Ale ja zdjąłem sierżancie.
- Ale morda!
Komentarze
Odśwież25 marca 2012, 16:33
Heh 5/5 i do szerszeni. :D
Odpisz
26 czerwca 2013, 20:47
@Truskavvkova: Na pewno już zapomniałaś o tym komentarzu. Przypominam ci. Podziękujesz później.
Odpisz
26 czerwca 2013, 23:27
@Piotr99: Dziękuję ci bardzo, że mi przypomniałeś o tym, jak spamowałam jeje mając 10 lat i konto. Twoja wielkoduszność mnie rozbraja.
Odpisz
27 czerwca 2013, 15:44
@Truskavvkova: Proszę ja cie bardzo. Idę szukać twoich kolejnych durnych komentarzy.
Odpisz
28 czerwca 2013, 22:59
@Piotr99: Dużo tego będzie :D Założyłam konto jak miałam 10 czy 11 lat x3
Odpisz
23 lipca 2014, 15:15
@Piotr99: Żebyś ino ty nie zapomniał
Odpisz
24 września 2016, 19:14
@xpioterx6: I nie zapomni...
Odpisz
25 grudnia 2016, 22:24
@Truskavvkova: Nigdy nie zapomni.
Odpisz
20 maja 2017, 13:42
@Piotr99: nigdy
Odpisz
20 maja 2017, 20:58
@mandarynka520: Oj never!
Odpisz
22 września 2017, 00:07
@Truskavvkova: lul
Odpisz
21 grudnia 2017, 23:58
@MR_Lizard: ja też chcę
Odpisz
22 grudnia 2017, 00:00
darmowe powiadomienie
Odpisz
22 grudnia 2017, 00:03
Witaj
Odpisz
22 grudnia 2017, 07:59
@MR_Lizard: witajcie
Odpisz
22 grudnia 2017, 11:49
Pokaz mi swoje towary
Odpisz
22 grudnia 2017, 16:49
@MR_Lizard: p o t r a w k a z c h r z ą s z c z a
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:58
K U P U J E
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:03
@MR_Lizard: nic tu nie ma
Odpisz
9 września 2018, 20:53
@Truskavvkova: Przypominam
Odpisz
11 września 2018, 17:17
@BillieAnything: okej
Odpisz
13 maja 2019, 00:53
@Ameron: takie przypomnienie
Odpisz
13 maja 2019, 06:18
@michal240042: nice nick.
Odpisz
9 września 2019, 16:10
@Ameron: Co tam?
Odpisz
9 września 2019, 16:19
@obeniksus: ch**owo w szkole. Niby trzecia technikum a dalej chętnie traktowali by nas jak dzieci bez swojego zdania.
Odpisz
9 listopada 2020, 17:05
@Ameron: k
Odpisz
9 listopada 2020, 18:02
mam serdecznie dość szkoły i tylko czekam aż to się skończy.
Odpisz
25 listopada 2021, 20:37
@Ameron: witam
Odpisz
25 listopada 2021, 21:33
@Mr0czny: w sumie w pierwszej chwili chciałem napisać że w szkole nie było tak źle, ale w sumie to walić to XD
Odpisz
19 kwietnia 2024, 17:55
@Ameron: ale narzekałem na szkołę, łoł
Odpisz
19 kwietnia 2024, 23:59
@Ameron: To teraz ponarzekaj na studia.
Odpisz
20 kwietnia 2024, 05:34
@obeniksus: czasami są niepotrzebne rzeczy ale w sumie nie jest tak źle. Są jacyś wkurzający wykładowcy i jeden przedmiot gdzie mam wrażenie że jest prowadzony tylko ze względu na to żeby jedna osoba miała robotę XD ale tak to nie mam powodów do narzekań, mógłby tylko plan jakoś lepiej być ułożony i tyle
Odpisz
23 kwietnia 2022, 01:14
Pewnie Finowie
Odpisz
27 stycznia 2013, 17:04
I znowu było, wydaje mi się ,że kawały na tej stronie schodzą na psy co już nikt nie robi?
Odpisz
24 listopada 2012, 16:47
biste
Odpisz
24 listopada 2012, 16:46
5/5 i do ulu
Odpisz
4 sierpnia 2012, 01:39
Załapałem po 10 sekundach dopiero ;) 5/5
Odpisz
13 kwietnia 2012, 19:27
. .
_
Odpisz
25 marca 2012, 21:23
haha dobre five/five
Odpisz
25 marca 2012, 15:38
heh 5/5 i do ulu
Odpisz
25 marca 2012, 13:51
hahah 5/5 i do psculek
Odpisz
25 marca 2012, 13:21
fajne 5/5 i do ulu
Odpisz
25 marca 2012, 12:48
super
Odpisz
25 marca 2012, 12:31
Ja mam taki kawał:
-Kowalski!
-Czego?
-Nie tym tonem!
-A spadaj...
-Nie pyskuj bo cię zetną
-A ty to na podstawie własnego doświadczenia?
Wyborny suchar milordzie
Odpisz
25 marca 2012, 11:00
Przypomniał mi się kawał...
- Maski założyć!
- Maski zdjąć!
- Maski założyć!
- Maski zdjąć! Kowalski czemu nie zdjęliście maski?
- Ale ja zdjąłem sierżancie.
- Ale morda!
Odpisz
25 marca 2012, 10:58
LOL
Odpisz