Chłód każdemu przeszkadza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 marca 2015, 12:17
Czy to autora serii "Living with hipister girl and gaming girl"?
Odpisz
15 marca 2015, 12:55
@kotul: Tak
Odpisz
15 marca 2015, 13:12
dzięki
Odpisz
15 marca 2015, 16:30
@kotul: Tak, nazywa się on JagoDibuja.
Odpisz
15 marca 2015, 17:04
@shark2199: wiem,mam na profilu link do komiksów JagoDibuja.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 14:10
@kotul: Ja tu tylko kopię.
Odpisz
30 października 2016, 15:29
@Archeologwinternetach: Ok.
Odpisz
2 listopada 2016, 08:41
@kotul: To spk.
Odpisz
13 listopada 2016, 21:59
@Archeologwinternetach: Też tak sądzę.
Odpisz
14 listopada 2016, 17:52
@kotul: Chyba się zgodzę.
Odpisz
14 listopada 2016, 19:56
@Archeologwinternetach: Ja również.
Odpisz
14 listopada 2016, 23:41
@kotul: I masz rację.
Odpisz
19 listopada 2016, 12:54
@Archeologwinternetach: Ty też.
Odpisz
19 listopada 2016, 12:54
@kotul: Ja zawsze mam rację.
Odpisz
19 listopada 2016, 13:11
@Archeologwinternetach: Nie do końca.
Odpisz
19 listopada 2016, 15:42
@kotul: O nie!
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:34
@Archeologwinternetach: ;C
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:23
@kotul: Tak.
Odpisz
21 listopada 2017, 23:00
@Archeologwinternetach: Czy odkop odkopu to przesada?
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:02
@kotul: Moshi moshi kotul desu!
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:36
@Ameron: nie umiem w anime...
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:36
@Grzechoooo: trudno.... i tak nie do ciebie :v
Odpisz
29 grudnia 2017, 23:47
@Ameron: ok
Odpisz
24 stycznia 2018, 18:20
@Ameron: *replies in japanese*
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:23
@kotul: Japońskie gusła jednak działają!
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:15
@Ameron: xDD
Odpisz
27 stycznia 2018, 20:37
@kotul: Nie śmiej się, sama spróbuj!
Odpisz
28 stycznia 2018, 15:49
@Ameron: Nie umiem w japoński :((
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:14
@kotul: Ale to łatwe, najważniejsze słowa to "sake" i "konichiwa!"
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:29
@Ameron: Co znaczy sake?
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:37
@kotul: Po prostu alkohol, ale niekiedy też ryżową wódkę :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:06
@Ameron: Coś mi się właśnie kojarzy sake jako ryżowa wódka z nazewnictwa sushi :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:29
@kotul: co, jak, co XD
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:49
@Ameron: Nic xD
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:22
@kotul: *soooo koniec*
Odpisz
16 czerwca 2018, 18:46
@Ameron: nie
Odpisz
14 lipca 2018, 14:57
@Grzechoooo: ej :(
Odpisz
15 lipca 2018, 09:52
@kotul: weźmy go pobijmy, nie lubię gościa, ciągle mnie odkopuje :<
Odpisz
15 lipca 2018, 13:45
@Ameron: czemu mnie nie lubisz? I kiedy ostatnio cię odkopałem?
Odpisz
15 lipca 2018, 15:27
@Grzechoooo: ciągle mnie kopiesz, spadaj....
Odpisz
15 lipca 2018, 15:34
@Ameron: podaj datę
Odpisz
15 lipca 2018, 15:36
@Grzechoooo: ...
Odpisz
15 lipca 2018, 15:41
@Ameron: no właśnie.
Odpisz
15 lipca 2018, 15:42
@Grzechoooo: *bierze rozmach nogą* LICZĘ DO TRZECH
RAZ.....
Odpisz
15 lipca 2018, 15:45
@Ameron: dwa...
Odpisz
15 lipca 2018, 15:53
@Grzechoooo: TRZY
*WYPI***ALA MU KOPA W DUPĘ BY W KOŃCU SIĘ ODJE**Ł*
Odpisz
15 lipca 2018, 17:55
@Ameron: nie trafiłeś...
Odpisz
15 lipca 2018, 18:08
@Grzechoooo: a spadaj na drzewo
Odpisz
15 lipca 2018, 18:55
@Ameron: nie mogę...
Odpisz
15 lipca 2018, 19:26
@Grzechoooo: Nie odpisuję ci już.
Odpisz
15 lipca 2018, 21:45
@Ameron: ok
Odpisz
15 marca 2015, 09:27
nie martw się wszystkie tak mamy
Odpisz
15 lipca 2018, 19:28
@crazenata: Całe życie myślałem, że jesteś facetem.
Odpisz
26 czerwca 2015, 19:29
I to uczucie kiedy wszyscy się śmieją , a ty nie wiesz o co chodzi....... xd
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:14
@Desoto: Pod wpływem chłodu sutki twardnieją.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 17:02
te kropki...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 23:45
@zucek20: masz ....... xD
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2015, 20:27
Dddd...
Odpisz
1 marca 2015, 20:51
@Tymoslaw0: [*]
Odpisz
15 marca 2015, 09:10
@Tymoslaw0: pamiętamy [*]
Odpisz
15 marca 2015, 09:26
@Tymoslaw0: ...ekolt !!!
Odpisz
15 marca 2015, 09:41
@Tymoslaw0: o co chodzi?
Odpisz
15 marca 2015, 10:19
@Smashrum: O obrazek z ddddupą
Odpisz
15 marca 2015, 10:29
@XM9StudioPL: w poczekalni?
Odpisz
15 marca 2015, 10:54
@Smashrum: Tak, ale usunięty
Odpisz
15 marca 2015, 17:47
@Tymoslaw0: [*]
A tak propo...
co za dzieciak.neo minusuje wszystkie komentarze?
Odpisz
27 marca 2015, 08:25
@Pawcio213: pamiętam[*]
Odpisz
15 marca 2015, 19:09
Ja cię zagrzeję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 marca 2015, 13:21
Odpisz
15 marca 2015, 12:15
Następny demot prosimy bez tej sukni... :3
Odpisz
1 marca 2015, 19:33
Odpisz
15 marca 2015, 11:38
@NekromantaWooHoo: I jeszcze ten avatar. Piękne połączenie.
Odpisz
15 marca 2015, 09:14
Są cycki, jest główna.
Odpisz
2 marca 2015, 17:40
och lubiany pan jago
Odpisz
2 marca 2015, 00:08
na telefonie wyglądała na przeźroczystą
Odpisz
1 marca 2015, 21:44
Już myślałem, że będzie o Krainie loda. :C
Odpisz
1 marca 2015, 15:56
Dat boobs...
Odpisz
1 marca 2015, 15:12
Fap mode: on
Odpisz