Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CreepPepNinja

1 września 2018, 14:07

TO COŚ MA SKRZYDŁA :O ?!?

Avatar Obietnica_12

1 października 2021, 15:45

Avatar bulbasaur11

15 kwietnia 2015, 16:12

To czym mnie ugryzło to sk*rwiałe coś?

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 15:47

Jakieś 7 lat temu szczypawice widywałem każdego dnia. Gdzie się teraz wszystkie poukrywały???

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 15:55

Tęsknisz?!

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 15:56

Jak byłem mały strasznie się ich bałem, więc raczej nie.

Avatar Grucha8

10 marca 2015, 20:57

Najczęściej możesz je spotkać jesienią w zwiniętych liściach.

Avatar Meuflagiator2000

11 marca 2015, 08:43

pamiętam ;-; zawsze od tego uciekałem xD

Avatar pawelek9889

10 marca 2015, 21:19

Ta informacja zmieniła moje życie na zawsze

Avatar PAULIOX

10 marca 2015, 20:35

To szczypawki potrafią latać?

idę budować bunkier...

Avatar Smashrum

10 marca 2015, 15:56

lube robaki. szybko się gotują.

Avatar BlackCEzikMaj

10 marca 2015, 20:02

@Smashrum: Wracaj do garnka!!!

Avatar mrklorens

10 marca 2015, 15:53

czy tylko mi przypomina mrówkę?

Avatar bezlada

10 marca 2015, 15:40

Jak się go nadusi od góry to uszczypnie.

Avatar mrklorens

10 marca 2015, 15:52

@bezlada: żeby się bronić

Avatar EpicArcher

10 marca 2015, 15:34

Jeja ostatnio poprawia mi humor, bo przecież wchodzę po to, aby się pośmiać!

Avatar PanSowa12

10 marca 2015, 15:29

a gdybym ci powiedział że świat przeżyje bez tej informacji?

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 15:16

ja takie łapałem i wyżucałem daleko

Avatar Quatum

10 marca 2015, 15:20

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 10 marca 2015, 17:17

i chyba przypadkiem wyrzuciłeś słownik...

Avatar kakashi69haha

10 marca 2015, 15:08

Koszmar. Czy to gryzie czy nie, jest obrzydliwe... i owszem, potrafi zostawić po sobie wielki bolący bąbel ...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 16:56

@kakashi69haha: no tak ale to jest bardziej do złapania i trzymania niż do zgnatania czy coś

Avatar kakashi69haha

10 marca 2015, 17:40

Ale w moim komentarzu nic nie pisze o gryzieniu/szczypaniu przez te szczypce a o samym fakcie ogólnego ukąszenia, bo tak właśnie jest...

Avatar AudreyHepburn

10 marca 2015, 15:06

u mnie mówi się "szczypawka" :D

Avatar
MaciekzPolski

Edytowano - 4 marca 2015, 16:35

...macierzyńskim*

Avatar Mycha2001

2 marca 2015, 13:21

Myster Egg to jest bo mnie raz dziabnęła swoimi tzw. szczypcami i bolało jak diabli kilka godzin. -,-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Frustrujące

Były nóżki, nie ma nóżek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka