Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar karamella

5 sierpnia 2019, 18:08

Karmi swój obiad xDDD

Avatar Smashrum

10 marca 2015, 15:57

1300? a ile taki pies je karmy dziennnie?

Avatar arki316

10 marca 2015, 16:51

@Smashrum: zależy od wielkości. Na zdjęciu są głównie małe i średnie psy więc porcje wahają się od 100 do 300 gram, ale tu raczej obowiązuje zasada, że trzeba się pchać

Avatar Smashrum

11 marca 2015, 15:04

@arki316: dzięki.

Avatar Gabi92017

1 kwietnia 2015, 10:04

@arki316: mądraś ty:)

Avatar wixzator

16 listopada 2015, 12:43

@Smashrum: miliard !!

Avatar karina114

11 marca 2015, 07:42

to jest prawdziwa miłość do zwierząt

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 16:46

a później zrobi z nich mięso muhahaha. P.S Nic nie mam do miłośników psów , chyba , że mają coś do kotów

Avatar crazenata

10 marca 2015, 16:49

ja tak samo

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 17:09

@crazenata: no i git. Koty są prawilne bardziej niż psy.

Avatar pawelek9889

10 marca 2015, 21:22

Chinczycy gotują psy wrzucając je żywe do wrzątku (T_T)

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 07:13

@pawelek9889: Cóż takie życie w Azji. Im bliżej Japonii tym gorzej.

Avatar DeadExtreme

10 marca 2015, 19:33

Ona je tuczy, żeby je zjeść. To logiczne.

Avatar SurMix

10 marca 2015, 15:34

przeczytałem choinka...

Avatar IFapToHentai

10 marca 2015, 15:37

@SurMix: Ja też

Avatar pawel4134

10 marca 2015, 17:30

Avatar UkradliMiNick

10 marca 2015, 17:20

wiara w ludzkość +20

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 15:09

Ona je tylko wypasa XD

Avatar Ontariel

10 marca 2015, 16:05

Cwana baba. Utuczy i przyzwyczai do siebie, a potem będzie hajs.

Avatar tolkowski

10 marca 2015, 15:59

A ja wstaję codziennie o 6 nad ranem i idę do szkoły.

Avatar TheMrRoko

10 marca 2015, 15:34

szacun

chwila przecież chinczycy jedzą psy

Avatar Klakierowata

10 marca 2015, 15:29

Żeby obiad był bardziej tłusty

Avatar Henzej

Edytowano - 10 marca 2015, 15:06

Będą kebaby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka