Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

23 kwietnia 2022, 01:55

Wooooo z latami się zmienia grafika? No co wy

Avatar kama11465

16 marca 2015, 21:32

druga część jest z Romeo i Julii

Avatar MatkaBoskaSowiecka

13 stycznia 2020, 00:14

@kama11465: A trzecia z dupy

Avatar Leigh_

9 lutego 2016, 20:50

Nie jest mi smutno,bo wiedziałem to wcześniej.Hamlet to jedna z moich ulubionych książek,więc tym bardziej się cieszę.Lwa z albinizmem nie oglądałem,ale widziałem intro i muszę przyznać,że nie najgorsze.

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2015, 18:52

Nie

Avatar kotekada4

13 kwietnia 2014, 19:01

Nieee ._. *** dzieki

Avatar Dabres

5 kwietnia 2012, 09:32

japier.......ooooo jest jedna różnica......ta tezuka.....to japońce wymyśliły .

Avatar zazek

20 lipca 2012, 09:01

@Dabres: Masz coś przeciwko Japończykom.

Avatar Dabres

20 lipca 2012, 09:39

@zazek: TAK !

Avatar deadxp

25 lipca 2013, 09:08

@Dabres: A do chin?

Avatar antekk5

14 marca 2013, 17:05

NIE!!!NIE JESTEM TEGO GÓWNA FANEM!

Avatar badguy

23 marca 2012, 22:08

ok, tylko dlaczego na podstawie Hamleta?

Avatar Skaza

24 marca 2012, 20:42

@badguy: dlatego że w Hamlecie też pokazał się duch ojca i wdowa po królu tak jak w KL wyszła za nowego władce . akurat tak się składa że o tym filmie wiem wszystko . zapomnieli jeszcze o stryju Kimby - Claw , a stryj Simby w oryginale Scar

Avatar Rokoko

25 marca 2012, 12:10

@Skaza: Przepraszam, gdzie było niby powiedziane, że Sarabi wyszła za Skazę?

Avatar Skaza

25 marca 2012, 17:09

@Rokoko: nie chce mi się tego tłumaczyć . wiem z pewnych źródeł

Avatar Rokoko

25 marca 2012, 22:29

@Skaza: Chyba z fanfików, bo w żadnym z filmów nie było o tym słowa :P

Avatar Skaza

26 marca 2012, 18:43

@Rokoko: nie tylko , gdzieś miałam zapisane szkice ich synka ^^

Avatar Rokoko

27 marca 2012, 22:41

@Skaza: Aa, no chyba że tak ;D

Avatar Skaza

28 marca 2012, 14:35

@Rokoko: jak co to dam linka

Avatar jacho32

23 marca 2012, 23:03

ostatni po lewej najlepszy

Avatar Agent00Kurczak

22 marca 2012, 19:35

Można powiedzieć, że odświeżono stary hit

Avatar pataraka

22 marca 2012, 16:13

to całkiem rozsądne

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2012, 15:33

Ciekawe czy są jeszcze inne bajki, które tak skopiowali.

Avatar grubson5022

22 marca 2012, 14:08

ja nie

Avatar daw199190

22 marca 2012, 13:20

NIE!!!

Avatar Rokoko

22 marca 2012, 11:36

Nie nie jest smutno. Wiem o tym od lat. Chciano nawet pozwać Disneya za plagiat, ale wdowa po autorze Kimby powiedziała, że jej mąż byłby zaszczycony, że Diney wzrouje się na jego dziele :>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Hobby dla faceta

Powodzenia

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka