memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 sierpnia 2024, 19:46
Wąchają
Odpisz
12 maja 2018, 08:52
z dupy
4 marca 2015, 17:12
a co ma patrzenie do tego? ja jak podcieram to nie patrze na odbyt czy już czysty tylko tak długo aż się przestanie ślizgać i jest git xD
12 marca 2015, 20:30
@gulpin: a czasami nie zawsze można to wyczuć. Jak sie nie ślizga, to oznacza że jest mało, a nie że nie ma wcale. Sprawdź kiedyś. Jak już skończysz, to podetrzyj sie jeszcze raz i zobacz.
12 marca 2015, 21:12
@arektatarowicz: Co ku*wa?!
12 marca 2015, 22:07
@Hoguzzos: gówno xD
12 marca 2015, 22:09
@arektatarowicz: Twój komentarz jak najbardziej jest dobrą odpowiedzią... i to mnie przeraża ;-;
22 sierpnia 2016, 23:09
@gulpin: http://www.obrazki.jeja.pl/133074,dyskusje-w-komentarzach.html
12 marca 2015, 20:09
Jestem widomy a nie patrzę, tylko badam czy się ślizga.
22 lutego 2016, 12:16
Czym badasz?
22 lutego 2016, 15:05
Papierem, jest różnica między przesuwaniem papieru po suchym, a ufajdanym kroczu.
17 stycznia 2016, 11:43
U...
15 listopada 2015, 21:07
to sztuka przeczucia.;D
5 września 2015, 13:20
Wraz z utratą wzroku wyostrzają się inne zmysły, na przykład smak. Oto odpowiedź ~ Człowiek Warga
3 lipca 2015, 12:34
Serio dobre pytanie
10 maja 2015, 12:07
Ty, dobre pytanie:D
13 marca 2015, 14:47
po smaku XD
13 marca 2015, 14:30
Toć nie od dziś wiadomo, że ślepy gówno widzi.
13 marca 2015, 10:57
pies to nie tylko przewodnik...
13 marca 2015, 09:40
moze wachaja ? :D
Edytowano - 13 marca 2015, 09:15
ja jestem widomy a nie wiem o_O XD
13 marca 2015, 08:32
trzeba uważać na kible z cyny.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2024, 19:46
Wąchają
Odpisz
12 maja 2018, 08:52
z dupy
Odpisz
4 marca 2015, 17:12
a co ma patrzenie do tego? ja jak podcieram to nie patrze na odbyt czy już czysty tylko tak długo aż się przestanie ślizgać i jest git xD
Odpisz
12 marca 2015, 20:30
@gulpin: a czasami nie zawsze można to wyczuć. Jak sie nie ślizga, to oznacza że jest mało, a nie że nie ma wcale. Sprawdź kiedyś. Jak już skończysz, to podetrzyj sie jeszcze raz i zobacz.
Odpisz
12 marca 2015, 21:12
@arektatarowicz: Co ku*wa?!
Odpisz
12 marca 2015, 22:07
@Hoguzzos: gówno xD
Odpisz
12 marca 2015, 22:09
@arektatarowicz: Twój komentarz jak najbardziej jest dobrą odpowiedzią... i to mnie przeraża ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:09
@gulpin: http://www.obrazki.jeja.pl/133074,dyskusje-w-komentarzach.html
Odpisz
12 marca 2015, 20:09
Jestem widomy a nie patrzę, tylko badam czy się ślizga.
Odpisz
22 lutego 2016, 12:16
Czym badasz?
Odpisz
22 lutego 2016, 15:05
Papierem, jest różnica między przesuwaniem papieru po suchym, a ufajdanym kroczu.
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:43
U...
Odpisz
15 listopada 2015, 21:07
to sztuka przeczucia.;D
Odpisz
5 września 2015, 13:20
Wraz z utratą wzroku wyostrzają się inne zmysły, na przykład smak. Oto odpowiedź ~ Człowiek Warga
Odpisz
3 lipca 2015, 12:34
Serio dobre pytanie
Odpisz
10 maja 2015, 12:07
Ty, dobre pytanie:D
Odpisz
13 marca 2015, 14:47
po smaku XD
Odpisz
13 marca 2015, 14:30
Toć nie od dziś wiadomo, że ślepy gówno widzi.
Odpisz
13 marca 2015, 10:57
pies to nie tylko przewodnik...
Odpisz
13 marca 2015, 09:40
moze wachaja ? :D
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2015, 09:15
ja jestem widomy a nie wiem o_O XD
Odpisz
13 marca 2015, 08:32
trzeba uważać na kible z cyny.
Odpisz