Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 10:13

Miszcz Fotoszopa, hehe... XD

Avatar WindowsXP_zyje

9 lipca 2016, 15:50

Czyżbyście o mnie zapomnieli?

Avatar mateoee

15 marca 2015, 18:36

Zjem ci dom bo, bo tak a co !?
Windows8

Avatar Dexterek

13 marca 2015, 12:46

Avatar Zjem_Ci_Matke

12 marca 2015, 20:06

Windowsie, czemu nie mogę zjeść twojej matki?

Avatar Smashrum

13 marca 2015, 08:34

@Zjem_Ci_Matke: ponieważ nie.

Avatar Szwendacz

12 marca 2015, 19:08

Na ch*j zapisywać plik na dysku systemowym (dysk C)?!

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 19:43

@Szwendacz: Ty chyba mojego dysku C nie widziałeś xD, WSZYSTKIE gry ze Steam'a mam na dysku C xD

Avatar Szwendacz

12 marca 2015, 19:50

Heh, najgłupsza rzecz jaką można zrobić, kiedyś też wszystko upychałem na dysk C a potem tylko muli. :-)

Avatar Krenos

11 marca 2015, 15:02

Windows no proszeee od wczoraj niemam kary na zdjęcia..

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 15:56

@Krenos: *Nie mam.

Avatar Krenos

11 marca 2015, 16:04

Kurdełe a tak staram sie prezentować jakiegoś über gimbusa ... Dzięki za info. (tak btf twoja nazwa strasznie mi się kojarzy z Azazelem)

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 16:06

@Krenos: Takie życie gramatycznego nazisty.

Avatar UkradliMiNick

12 marca 2015, 19:08

jedyny grammar nazi to Figaro

Avatar messi644

12 marca 2015, 19:44

@UkradliMiNick: "jedyny grammar nazi to Figaro"

Jaja sobie robisz? To że ma taki Avatar, to nie znaczy że jest jedyny ;D I z tego co pamiętam (może się to zmienić) nie on jeden posiada Avatar który on posiada ;D

Avatar KingsMax

12 marca 2015, 19:04

Windows vista: Przepraszamy wystąpił krytyczny błąd: Nie wykryto żadnego błędu.

Avatar messi644

12 marca 2015, 19:42

@KingsMax: http://www.gry.jeja.pl/23197,windows-vista-errors.html

U góry podaję ciekawą i humorystyczną gierkę na ten temat ;]

Avatar Wolf03

Edytowano - 12 marca 2015, 19:17

Windows jest jak kobieta: nie wygrasz w kłótni na argumenty.

Avatar komerek

11 marca 2015, 19:25

Taka nazwa pliku kojarzy mi sie z czyms nsfw- i watpie bym sie mylil ;)

Avatar pawel4134

11 marca 2015, 14:33

ok to ci wpierdo*e

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Fajnie że odpowiedzieli

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka