Bardzo smutny widok w restauracji...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Żartownisie
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2015, 12:21
to smutne i za razem piękne :')
Odpisz
20 marca 2015, 16:30
@AudreyHepburn: co jest w tym pięknego?
Odpisz
20 marca 2015, 16:49
@crazenata: Za głupia jesteś by to zrozumieć.
Odpisz
20 marca 2015, 17:10
@DeadExtreme: ej >:(
Odpisz
20 marca 2015, 20:07
@crazenata: on tylko mówi szczerą prawdę
Odpisz
21 marca 2015, 07:16
@wika45680: ty się zamknij
Odpisz
21 marca 2015, 07:29
@crazenata: oh przyjełam to do wiadomości !!!!
Odpisz
6 maja 2021, 06:01
@crazenata: furrasy takie są
Odpisz
2 lutego 2017, 21:19
a może po prostu chce zjeść sam???
Odpisz
24 kwietnia 2016, 23:33
Nie może po prostu jeść sam.Trzeba myśleć pozytywnie :)
Odpisz
18 listopada 2015, 17:56
każdego z nas to kiedyś spotka albo kogoś z naszych bliskich. on będzie sam juz do końca życia :(
Odpisz
22 marca 2015, 12:24
biedny.. żal mi go :c
Odpisz
20 marca 2015, 20:38
Troszkę smutne ;(
Odpisz
20 marca 2015, 15:38
:'-'C''''''
Odpisz
20 marca 2015, 11:31
Biedny dziadek aż mi się robi trochę mi go żal
Odpisz
20 marca 2015, 15:27
@polandball1: ,,aż mi się robi trochę mi go żal''
~Polandball1
Odpisz
20 marca 2015, 13:31
,,I seen this old man and i feeled so sad that i wanted to sit with him" to był tytuł czy jakoś tak.
Odpisz