Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tymi się chodzi
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2019, 20:14
Dlaczego ten pierwszy od prawej nosi okulary do góry nogami?
Odpisz
23 marca 2015, 13:21
Mój pan od matmy jest tak uparty i powiedział żebyśmy poszli na dwór se pooglądać :)
Odpisz
20 marca 2015, 12:54
Fajne to zaćmienie, polecam.
Odpisz
20 marca 2015, 13:37
@Hank1212: Następne za 120 lat :)
Odpisz
20 marca 2015, 13:52
@SosnaYT: I tu sie mylisz.W roku 2135 bedzie identyczne jak teraz nastepne bedzie 10 czerwca 2021 roku :)
Odpisz
20 marca 2015, 14:48
@SosnaYT: Co ty piep**ysz? :p Następne za 11 lat.
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 15:36
@wiki9595: A nie za pięć?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 15:37
@SosnaYT: Następne pełne za 120 lat, kolejne, pewnie częściowe za 5.
Ale zawsze można jechać do jakieś Skandynawii oglądać wcześniej, pewnie nawet w ciągu 10 lat jakieś(pełne) będzie.
Odpisz
20 marca 2015, 15:52
@deadxp: Ja nie mówiłam, że pełne :p
Odpisz
21 marca 2015, 10:39
@deadxp: W 2026 będzie całkowite w Hiszpanii, chyba tam pojadę :}
Odpisz
21 marca 2015, 11:11
@Hank1212: Ja pewnie też.Jak mnie będzie stać to na pewno :D
Odpisz
20 marca 2015, 20:37
Ja oglądałam. Taki jakiś rogalik :/ Ale oczy mnie bolą do teraz -.-
Odpisz
20 marca 2015, 20:20
Nie mówcie mi o tym... Patrzyłem się w słońce około 1 minutę i prawie wzrok straciłem
Odpisz
20 marca 2015, 13:00
Ja gówno widziałam :/ Chyba mam coś ze wzrokiem ;__;
Odpisz
20 marca 2015, 13:05
bo to nie jest widoczne gołym okiem :p
Odpisz
20 marca 2015, 13:12
@Kubox123456: Patrzyłam przez okulary przeciwsłoneczne i to dwie pary i nic .-.
Odpisz
20 marca 2015, 13:29
@Kubox123456: serio to na co ja się gapilem przez pól godziny
Odpisz
20 marca 2015, 13:30
@Kubox123456: ja patrzałem gołym okiem i widziałem xD Tzn jednym. Wtedy da sie wytrzymać mocne rażenie, po chwili wyostrza się obraz słońca i ładnie widać, ale nie radze zbyt długo, bo potem plama przed oczami jest. Ciemne okulary wystarczą :)
Odpisz
20 marca 2015, 13:37
Jezus, miałeś patrzeć przez jakis rendgen czy cos
Odpisz
20 marca 2015, 13:42
@SosnaYT: Miałaś*. I skąd miałabym wytrzasnąć ci rentgen? -.-
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 13:47
wystarczyło sobie wcześniej złamać nogę
Odpisz
20 marca 2015, 15:24
to raczej ni wystarczy, ja patrzałem przez papierowe okulary z jakimś fioletowym czymś, nie znam się
Odpisz
20 marca 2015, 16:40
my w szkole patrzyliśmy przez jakieś specjalne, ciemne szkiełko
Odpisz
20 marca 2015, 18:02
@Kubox123456: A ja widziałem gołym okiem i co powiesz ?
Odpisz
20 marca 2015, 18:05
Mogłeś uszkodzić wzrok :LL
Odpisz
20 marca 2015, 18:13
@Kubox123456: Patrzyłem przez grubą szybę.
Odpisz
20 marca 2015, 18:14
A więc nie patrzałeś gołym okiem (y)
Odpisz
20 marca 2015, 18:42
bo to specialne takie jakby plastiki yrzeba mieć
Odpisz
20 marca 2015, 18:43
@TheMrRoko: Ja się nie znam. i ogólnie czemu ludzie się tak tym jarają?
Odpisz
20 marca 2015, 18:46
nie wiem co napisać więc
bomba dymna
Odpisz
20 marca 2015, 19:31
Najlepiej widać przez rendgen i szkiełko od maski spawawniczej czy jak się to pisze :D
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 20:14
@Master1234PL: Sory ale takich rzeczy to ja w domu nie mam xD
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 23:27
ale jeśli chciałeś oglądać zaćmienie to zamiast psuć sobie wzrok wystarczyło się przejść do jakiego kolwiek sklepu z narzędziami i kupić szybke spawalniczą za 4 zł
Odpisz
21 marca 2015, 13:26
U nas jakiś dzieciak przyniósł rendgen :D Wszysko było widać.
Odpisz
21 marca 2015, 13:26
@Master1234PL: Kurde znowu ten sam błąd co zawsze ;-; Wszystko*
Odpisz
21 marca 2015, 17:23
Dlaczego ludzie jarają się zaćmieniem słońca? Bo to nie jest kufa codzienny widok. Nie wychodzisz sobie z domu i mówisz "no jeny znowu to zaćmienie?". Poza tym człowiek widzi takie cudowne zjawisko pierwszy raz, więc ma się czym ekscytować. Czyli jest czym się jarać.
Odpisz
21 marca 2015, 18:06
@Kubox123456: Meh.
Odpisz
20 marca 2015, 16:46
Prawy dolny róg :
używanie okularów - robisz to źle.
Odpisz
20 marca 2015, 16:38
Ten po prawej założył okulary ze złej strony.
Odpisz
20 marca 2015, 16:03
A u nas w szkole gdy już się zakończyło, koleżanka wzięła moje szkło spawalnicze spojrzała się na Słońce i powiedziała ze zdumieniem: Łooo... Całkowite zaćmienie!
Prawie się rozpłakałem z jej idiotyzmu. Pomylić Słońce z Księżycem. Dodam, że mamy po 13 lat.
Odpisz
20 marca 2015, 15:35
a najlepsze że ten murzyn po prawej ma włożone na odwrót okulary...... i teraz pewno to sprawdzasz lub zamierzasz sprawdzić
Odpisz
20 marca 2015, 15:02
Ten pierwszy od lewej ma odwrotnie okulary...
Odpisz
20 marca 2015, 15:13
@TadeuszMistrz: Jak odwrócisz monitor to będzie po lewej, ale u mnie stoi po prawej.
Odpisz
20 marca 2015, 15:14
@SurMix: Oj sorry, pomyłka. Chodzi o tego od prawej.
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 11:16
Ja oglądam przez maskę spawalniczą ;-;
Odpisz
20 marca 2015, 12:34
@deadxp: U nas do szkoły kolega przyniósł to czarne w środku od dyskietki :p
Odpisz
20 marca 2015, 13:32
@wiki9595: U nas przyniósł pustą kartkę z rentgena.
Odpisz
20 marca 2015, 14:12
@wiki9595: Ja też takie coś miałam. Fajnie się oglądało to zaćmienie tym bardziej że oglądaliśmy całą lekcje i minęła nam przyroda :P
Odpisz
20 marca 2015, 14:20
@deadxp: my też :)
Odpisz
20 marca 2015, 14:20
u mnie dziś był pokaz talentów i pani nie pozwalała nam podchodzić pod okna :(
Odpisz
20 marca 2015, 14:10
A ja nie mogłem znaleźć kliszy/
okularów przeciw słonecznych !!!
Odpisz
20 marca 2015, 13:57
ja widzałam wygląda jak zielony księżyc!:)
Odpisz