memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 kwietnia 2022, 23:51
Lubię wode
Odpisz
15 kwietnia 2012, 16:21
jak się nazywa ta buźka na trzecim obrazku ???
4 maja 2012, 20:04
@Gniotek7: nie jestem pewna
4 maja 2012, 22:28
-.- ok
5 maja 2012, 08:57
@Gniotek7: nie wiem czy ona mie ma imienia! ale co mnie to. @---;--,--
5 maja 2012, 09:53
ma wpisałem w wyszukiwarkę not gusta i mi pokazało
5 maja 2012, 21:17
@Gniotek7: a co ci pokazalo
5 maja 2012, 22:56
no właśnie tą buźkę podpisaną not gusta [...] i jakieś tam obrazki :P
6 maja 2012, 09:38
@Gniotek7: a mi pokazalo jakiegos faceta i memy[...] a na samym koncu byla buzka not gusta.
6 maja 2012, 11:20
bo jak napiszesz not gusta to ci zmienia na non gusta i musisz napisać jeszcze raz tylko że w zdjęciach
6 maja 2012, 13:27
@Gniotek7: ja wiem. ja wpisuje to w google grafika i wpisuje not gusta albo not gusta meme
6 maja 2012, 16:30
i co ci wychodzi !?
6 maja 2012, 19:37
@Gniotek7: mi wyszlo ten not gusta i inne memy
6 maja 2012, 22:38
aha
7 maja 2012, 08:44
@Gniotek7: a tobie? co wyszlo
7 maja 2012, 18:29
no obrazki z me gusta, not gusta ,smutna gusta , wkurzona gusta :D wiele
9 maja 2012, 08:23
@Gniotek7: aha mi tnie memy!ez bardzo wiele al emi tez wychodzily nie memy!!! ;)
9 maja 2012, 17:29
30 sierpnia 2016, 15:59
@Gniotek7: ta 3 buźka to sweet jesus have mercy. możesz mi dać order poczty polskiej gdy złoty internet explorer jest za szybki.
24 kwietnia 2017, 07:39
jak ty głupia
3 marca 2014, 16:49
Czemu akurat 404?
30 września 2012, 21:56
Takie uczucie jest ***iste a poza tym to 1/5 kolejny już nie śmieszny obrazek
27 marca 2012, 09:13
bez kitu w kółko te buźki me gusty srusty itd to jest nudne
3 kwietnia 2012, 16:50
@Wwa94: me gusty itp nie nudzą się są hitami
3 kwietnia 2012, 22:55
@dawidamanowicz04: dla gimnazjalistów może tak
14 kwietnia 2018, 06:33
@dawidamanowicz04: ej pacz jest 2018 nadal są śmieszne
1 kwietnia 2012, 13:43
ja tam lubie takie uczucie
27 marca 2012, 20:49
Ta... tylko " me gusta" jest wlasciwie z Hiszpańskiego i powiino byc "no me gusta". 3/5
27 marca 2012, 19:48
Emm, ale przy "Error 404" powinno być "Me Gusta not Found" 1/5
27 marca 2012, 05:13
nic oryginalnego nie powstaje, w kółko FUUU me gusta weee not bad bitch plz itd.
27 marca 2012, 07:07
@Baca_online: pier**lisz
27 marca 2012, 18:51
@Juziek: ostatnio tak napisałem to mnie zbesztali, że nie wiem co to są MEMY
27 marca 2012, 10:15
Niech ludzie wymyślą wreszcie takie coś jak swój komiks , jedyne co robią to rysują czarne kreski a reszte kopiują z internetu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 23:51
Lubię wode
Odpisz
15 kwietnia 2012, 16:21
jak się nazywa ta buźka na trzecim obrazku ???
Odpisz
4 maja 2012, 20:04
@Gniotek7: nie jestem pewna
Odpisz
4 maja 2012, 22:28
-.- ok
Odpisz
5 maja 2012, 08:57
@Gniotek7: nie wiem czy ona mie ma imienia! ale co mnie to. @---;--,--
Odpisz
5 maja 2012, 09:53
ma wpisałem w wyszukiwarkę not gusta i mi pokazało
Odpisz
5 maja 2012, 21:17
@Gniotek7: a co ci pokazalo
Odpisz
5 maja 2012, 22:56
no właśnie tą buźkę podpisaną not gusta [...] i jakieś tam obrazki :P
Odpisz
6 maja 2012, 09:38
@Gniotek7: a mi pokazalo jakiegos faceta i memy[...] a na samym koncu byla buzka not gusta.
Odpisz
6 maja 2012, 11:20
bo jak napiszesz not gusta to ci zmienia na non gusta i musisz napisać jeszcze raz tylko że w zdjęciach
Odpisz
6 maja 2012, 13:27
@Gniotek7: ja wiem. ja wpisuje to w google grafika i wpisuje not gusta albo not gusta meme
Odpisz
6 maja 2012, 16:30
i co ci wychodzi !?
Odpisz
6 maja 2012, 19:37
@Gniotek7: mi wyszlo ten not gusta i inne memy
Odpisz
6 maja 2012, 22:38
aha
Odpisz
7 maja 2012, 08:44
@Gniotek7: a tobie? co wyszlo
Odpisz
7 maja 2012, 18:29
no obrazki z me gusta, not gusta ,smutna gusta , wkurzona gusta :D wiele
Odpisz
9 maja 2012, 08:23
@Gniotek7: aha mi tnie memy!ez bardzo wiele al emi tez wychodzily nie memy!!! ;)
Odpisz
9 maja 2012, 17:29
aha
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:59
@Gniotek7: ta 3 buźka to sweet jesus have mercy. możesz mi dać order poczty polskiej gdy złoty internet explorer jest za szybki.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 07:39
jak ty głupia
Odpisz
3 marca 2014, 16:49
Czemu akurat 404?
Odpisz
30 września 2012, 21:56
Takie uczucie jest ***iste a poza tym to 1/5 kolejny już nie śmieszny obrazek
Odpisz
27 marca 2012, 09:13
bez kitu w kółko te buźki me gusty srusty itd to jest nudne
Odpisz
3 kwietnia 2012, 16:50
@Wwa94: me gusty itp nie nudzą się są hitami
Odpisz
3 kwietnia 2012, 22:55
@dawidamanowicz04: dla gimnazjalistów może tak
Odpisz
14 kwietnia 2018, 06:33
@dawidamanowicz04: ej pacz jest 2018 nadal są śmieszne
Odpisz
1 kwietnia 2012, 13:43
ja tam lubie takie uczucie
Odpisz
27 marca 2012, 20:49
Ta... tylko " me gusta" jest wlasciwie z Hiszpańskiego i powiino byc "no me gusta". 3/5
Odpisz
27 marca 2012, 19:48
Emm, ale przy "Error 404" powinno być "Me Gusta not Found" 1/5
Odpisz
27 marca 2012, 05:13
nic oryginalnego nie powstaje, w kółko FUUU me gusta weee not bad bitch plz itd.
Odpisz
27 marca 2012, 07:07
@Baca_online: pier**lisz
Odpisz
27 marca 2012, 18:51
@Juziek: ostatnio tak napisałem to mnie zbesztali, że nie wiem co to są MEMY
Odpisz
27 marca 2012, 10:15
Niech ludzie wymyślą wreszcie takie coś jak swój komiks , jedyne co robią to rysują czarne kreski a reszte kopiują z internetu
Odpisz