Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2018, 23:53
co to za gra?
Odpisz
24 listopada 2018, 21:52
@pawlikok: Red Alert 2
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:01
Chciał bym poznać to uczucie ale nie pójdzie mi na kompie .
Odpisz
16 maja 2016, 20:02
to pójdzie na KAŻDYM Windows'ie prócz 95,98 i ME.Zaufaj Wiecznemu Fanowi C&C.
Odpisz
16 maja 2016, 21:21
@triad23: To juz nie aktualne bo skonczylem wersie z origina ale wczesniej prubowalem odpalic z plyty i po 3 sekundach gra sie wieszala .
Odpisz
20 maja 2016, 19:27
pewnie palałeś bez plyty co?
Spróbuj użyć Crack'a.
Odpisz
20 maja 2016, 22:12
@triad23: Prubowalem z plyta i bez ale to nie aktualne bo mam na originie i na tej wersji mi dziala .
Odpisz
21 maja 2016, 14:24
aha...no to jest tera dziwne...mi poszedł na crack'u.Może pliki się uszkodziły?
Odpisz
21 maja 2016, 15:12
@triad23: Nie wiem . Morzliwe .
Odpisz
22 maja 2016, 15:09
Trudno!
Odpisz
22 maja 2016, 15:15
@triad23: Wazne ze gra jest dobra .
Odpisz
23 maja 2016, 13:07
Dokładnie!
Odpisz
12 marca 2015, 14:50
Kocham te grę jest niesamowita
Odpisz
9 marca 2015, 19:30
o co chodzi w tej grze
Odpisz
11 marca 2015, 19:59
@kacpermajewski: 1.Wybierz mapę i paziom trudności
2.Zbuduj budynki i wyszkol wojsko
3.Atakuj przeciwnika
4. Wygraj
5.Ciesz się z tego jaki jesteś mądry
6.Powtórz procedure
Odpisz
11 marca 2015, 21:09
@polskistrzelec123_: dzięki
Odpisz
12 marca 2015, 09:43
@kacpermajewski: i rozpieprz wszystko w drobny mak!
Odpisz
10 marca 2015, 15:54
E tam, armada apocalipse tanków robi lepsze spustoszenie..... no chyba że wpadnie się nią w gromadę wrogich Jurijów.....
Odpisz
11 marca 2015, 12:48
@TheGreatcat: to fakt ale bardziej lubię używać kirov'ów dreadnought'ów i atomówki
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2015, 01:33
Mówcie co chcecie ale w Company of Heroes i Company of Heroes 2 jest tak nie wszystkim znana ku*asiarska zagrywka która polega na ulepszeniu saperów i dania im miotaczy płomieni Efekt: wszyscy uciekają a ci którzy byli na tyle głupi by zostać płoną żywce na polu bitwy jak i w budynkach .
Odpisz
10 marca 2015, 12:32
@Grubson46: powiedz to 4000 kirov'om i 5000000 apocalypse tank'om
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2015, 21:12
To się nazywa mieć przeje**ne
Odpisz
7 marca 2015, 11:34
co to za gra? O.o
Odpisz
7 marca 2015, 11:58
@Hoguzzos: red alert 2
Odpisz
7 marca 2015, 15:28
@triad23: Dziękuje!
Odpisz
7 marca 2015, 15:35
@Hoguzzos: nie ma za co!
Odpisz
7 marca 2015, 19:09
@triad23: Jest za co mam co robić przez resztę weekendu.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2015, 11:17
To uczucie gdy w stronę twojej bazy leci bomba atomowa a ty nie możesz się obronić
Odpisz
7 marca 2015, 11:59
@maslo_maslane: wiem o co ci chodzi ale w ogóle inni gracze C&C red alert 2 się mnie boją
Odpisz