memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 sierpnia 2023, 17:53
Kurde, powiedzielibyście wcześniej, bo byłem w Norwegii na wakacjach
Odpisz
18 kwietnia 2022, 23:40
Zrobili więzienie z którego nikt nie ucieknie
28 marca 2012, 09:22
W więzieniu okna bez krat?
13 grudnia 2017, 19:33
@MaxiorPL: Bo po co mieliby z tego więzienia uciekać?
28 lutego 2015, 22:28
Jadę na wakacje do norwegi... Zabawie się w Postala... Koniec vatu!
22 lipca 2012, 17:16
mój tata pracuje w norwegi ^_^
6 kwietnia 2018, 19:56
@loki111: super i co z tego
18 lipca 2012, 21:07
zawsze mówiłem, że w Norwegii lepiej...
28 marca 2012, 20:52
lepiej pujść do więzienia niż ***ić sie z kredytami na dom w polsce
28 marca 2012, 21:25
@FaReD: pójść
28 marca 2012, 20:14
Więzienie 5 gwiazdkowe xD.
28 marca 2012, 20:13
nowegia = wynagradzanie za zle uczynki BUUUUHA
28 marca 2012, 18:44
lepiej niż w niejednym hotelu.
28 marca 2012, 17:53
jadę tam na wakację
28 marca 2012, 17:30
Ale byłyby jaja, jakby tam była kara śmierci!
28 marca 2012, 16:48
***iście mają. Szkoda tylko że tam nie ma dożywocia :D
28 marca 2012, 16:37
jade do norwegii cos podpalic xD
28 marca 2012, 15:43
Zaj*biście, zrobią coś złego to im to wynagradzają.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2023, 17:53
Kurde, powiedzielibyście wcześniej, bo byłem w Norwegii na wakacjach
Odpisz
18 kwietnia 2022, 23:40
Zrobili więzienie z którego nikt nie ucieknie
Odpisz
28 marca 2012, 09:22
W więzieniu okna bez krat?
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:33
@MaxiorPL: Bo po co mieliby z tego więzienia uciekać?
Odpisz
28 lutego 2015, 22:28
Jadę na wakacje do norwegi...
Zabawie się w Postala...
Koniec vatu!
Odpisz
22 lipca 2012, 17:16
mój tata pracuje w norwegi ^_^
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:56
@loki111: super i co z tego
Odpisz
18 lipca 2012, 21:07
zawsze mówiłem, że w Norwegii lepiej...
Odpisz
28 marca 2012, 20:52
lepiej pujść do więzienia niż ***ić sie z kredytami na dom w polsce
Odpisz
28 marca 2012, 21:25
@FaReD: pójść
Odpisz
28 marca 2012, 20:14
Więzienie 5 gwiazdkowe xD.
Odpisz
28 marca 2012, 20:13
nowegia = wynagradzanie za zle uczynki
BUUUUHA
Odpisz
28 marca 2012, 18:44
lepiej niż w niejednym hotelu.
Odpisz
28 marca 2012, 17:53
jadę tam na wakację
Odpisz
28 marca 2012, 17:30
Ale byłyby jaja, jakby tam była kara śmierci!
Odpisz
28 marca 2012, 16:48
***iście mają. Szkoda tylko że tam nie ma dożywocia :D
Odpisz
28 marca 2012, 16:37
jade do norwegii cos podpalic xD
Odpisz
28 marca 2012, 15:43
Zaj*biście, zrobią coś złego to im to wynagradzają.
Odpisz