Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

18 kwietnia 2022, 23:43

Cosinus

Avatar Sauron

28 marca 2012, 15:39

Obawiam sie,że nie rozumiem

Avatar SilverRanger

28 marca 2012, 19:31

@Sauron: Pochodna jest to funkcja matematyczna, zobacz w Google co to dokładnie, bo długo tłumaczyć

Avatar Miguelp

3 lutego 2017, 08:30

@Sauron: nie musisz
to rozniczkowanie

Avatar Baca_online

28 marca 2012, 21:31

nie znałem dotąd tego f' i f", mimo 2 klasy liceum. matematycznej zresztą...

Avatar Pawetes

30 marca 2012, 15:13

@Baca_online: pochodna poznasz na 100% w pierwszym semestrze studiów technicznych. dużo by gadać co to jest... Całkowanie to operacja odwrotna do liczenia pochodnych i na polibudzie te operacje są tak samo ważne jak dodawanie i odejmowanie

Avatar Miguelp

3 lutego 2017, 08:29

@Baca_online: rozniczki beda dopiero w trzeciej klasie ale bardzo mało
wiecej na studiach

Avatar misko02

10 marca 2015, 17:32

f ''' (x) Anja Rubik :D

Avatar fab11111

16 kwietnia 2012, 20:05

f(x) gruba hoho chyba ze 200 kilo

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 00:44

@fab11111: albo to photoshop

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2013, 21:51

środkowa jest w sam raz - myślę, że mówię za większość mężczyzn, a nawet część kobiet (if you know what i mean;))

Avatar Invasion

12 listopada 2012, 17:41

Jprdl. Jaka kluska *o*

Avatar woodie

15 lipca 2012, 17:19

Miesny Jeż

Avatar Mnich1

28 marca 2012, 16:51

Ta po środku najładniejsza ale nie umniejsza to piękności pani numer f''(x) :)

Avatar niki4

28 marca 2012, 16:48

Ta po środku jest ładna A reszta jest ochydna

Avatar Agent00Kurczak

28 marca 2012, 15:54

Grube są brzydkie, anorektyczki (strasznie chude) też. Ta pośrodku jest akurat ładna.

Avatar Radziosek

28 marca 2012, 15:14

Ta po lewo jest....

...STRASZNA

Avatar jacho32

28 marca 2012, 13:31

nienawidzę anorektyczek. To nawet człowieka nie przypomina

Avatar agnieszk

28 marca 2012, 09:31

Skrajności na skrajnościach! Za to środkowa jest akurat - ma wszystko to co powinna mieć kobieta.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Brawo za czujność!

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka