Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lukas1234

9 marca 2015, 19:02

Stary dowcip, ale i tak dobre! :D

Avatar LubieTruskawki

Edytowano - 9 marca 2015, 19:07

@lukas1234: Kocham Cię!

Avatar Kubox123456

9 marca 2015, 19:36

@LubieTruskawki: słaby troll :x

Avatar drzewiec

9 marca 2015, 19:47

@LubieTruskawki: Still better love story than Twilght.

Avatar DeadExtreme

9 marca 2015, 20:16

@LubieTruskawki: Bondź moiom rzonom!

Avatar popek9001

9 marca 2015, 20:37

@DeadExtreme: i zropimy domeg f majkrafcie.

Avatar DeadExtreme

9 marca 2015, 20:47

@popek9001: Taki ze trefna i będzie miau dah i kfiatki będą rosły przet dżwiami.

Avatar noszkurnawszystkozajete

9 marca 2015, 21:14

@DeadExtreme: szedłem łąkiem
kwiatki pachły

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2015, 22:47

@noszkurnawszystkozajete: Pachły kolorofo, więc zerwałę topie trohe.

Avatar LubieTruskawki

10 marca 2015, 15:46

@Kubox123456: To się zgadza.

Avatar LubieTruskawki

10 marca 2015, 15:47

@DeadExtreme: Okej kiedy ślub?

Avatar DeadExtreme

10 marca 2015, 15:52

@LubieTruskawki: Wczoraj.

Avatar LubieTruskawki

10 marca 2015, 16:58

@DeadExtreme: Chcę mieć dzieci! Bo jak nie to roswut.

Avatar DeadExtreme

10 marca 2015, 17:44

Avatar LubieTruskawki

10 marca 2015, 17:45

@DeadExtreme: Super

Avatar kazakol2000

10 marca 2015, 19:24

@drzewiec: Still better love story than 50 Shades od Grey ;)

Avatar Oorzeszek

9 marca 2015, 22:37

$THUG LIFE$

Avatar kacpermajewski

9 marca 2015, 19:33

nie kumam co w tym śmiesznego

Avatar bylejakbylegdzie

9 marca 2015, 19:31

dober! 5/5 i do ulu

Avatar Zul_Mietek

9 marca 2015, 19:29

Główna należy do admina ;P

Avatar AdiXiks

9 marca 2015, 19:18

Hyhy. On nie zrozumiał. Bo tu chodziło o to że to mężczyzna jechał na rowerze...

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2015, 19:33

@AdiXiks: Shit, sherlock

Avatar Happy69

9 marca 2015, 19:33

@AdiXiks: Bez gówna Szerloku.

Avatar Krenos

9 marca 2015, 19:03

Epickie!
2/10 .... ;D

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2015, 19:13

@Krenos: 1/5 bo się skraca.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Płać pan

Powodzenia

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka