Mężczyzna oddaje buty bezdomnemu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Żartownisie
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2020, 15:29
Wiara w ludzkość odzyskana
Odpisz
8 sierpnia 2020, 15:30
@Szymek_J: Dobra jednak nie
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:57
Rozdajemy bezdomnemu eezzy
Odpisz
18 marca 2015, 16:49
To wszystko kłamstwo i propaganda TVN
Oto jak to wyglądało
O1-Zabrał jednego buta i schyla się po drugiego
O2-Już prawie go zabrał
O3-Mężczyzna płacze bo to jego ulubione buty
O4-Ostatnim tchnieniem odebrał swoją własność, ale nie na długo
I co?
Nadal wierzycie internetowi?
Odpisz
18 marca 2015, 16:51
@AdiXiks: ta
Odpisz
18 marca 2015, 22:10
@AdiXiks: yup. połać ci trzeba *leje krwi dziewic*
Odpisz
19 marca 2015, 19:59
@AdiXiks: na przed ostatnim obrazku widac jak ten koles co niby dal mu buty, patrzy sie na nie z usmiechem jakby: ale fajne i już moje
Odpisz
26 marca 2015, 14:36
@malachit: On płacze i błaga go o litość!
Odpisz
18 marca 2015, 16:57
Widziałem lepszy filmik z udziałem bezdomnych i kolesia, który coś rozdaje.Ostatnio widziałem filmik jak jeden gościu zrobił "turniej" na siłowanie się ręką(pierwszy bezdomny vs drugi bezdomny)zwycięzca miał dostać 100 dolców, ale nikt z nich nie wiedział, że przegrany dostanie 50 dolców, jednak gdy jeden z nich wygrał i dostał kasę to podzielił się z tym drugim po połowie.
Odpisz
18 marca 2015, 19:31
@KlamliwyLukas14: ModelPrankstersTV?
Odpisz
18 marca 2015, 20:36
@LittleThing: Nie pamiętam :/
Odpisz
18 marca 2015, 22:46
@KlamliwyLukas14: ja pamiętam
Odpisz
19 marca 2015, 17:41
@KlamliwyLukas14: Zdarza się.; )
Odpisz
19 marca 2015, 07:14
w sumie czy to takie śmieszne?
Odpisz
18 marca 2015, 22:03
wiara w ludzkość odzyskana na 2 minutki
Odpisz
18 marca 2015, 17:00
A tu: Zły rozmiar 😂👌
Odpisz
18 marca 2015, 18:05
@mistrz_lamorozcow: Piszesz z Nokii Lumii? 😈
Odpisz
18 marca 2015, 21:37
@CombatWombat: Nie, z LG G3s 👊
Odpisz
20 marca 2015, 15:18
@mistrz_lamorozcow: He he ja tez mam emoty! 👺🍕
Odpisz
18 marca 2015, 17:42
czyli dobrzy ludzie jednak istnieją
Odpisz
18 marca 2015, 17:31
serio? poryczał się bo dostał buty? co ob zgredek czy co? po ch*j mi jedzenie, daj pan buty
Odpisz
18 marca 2015, 17:59
@seweryn111: Nie ma w czym chodzić i mu napewno zimni w stopy
Odpisz
18 marca 2015, 18:01
@seweryn111: ty byś mi lizał pięty żebym ci takie dał ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 16:42
To nie polska.
Odpisz
18 marca 2015, 17:16
@antczak13: to polska
Odpisz
18 marca 2015, 16:54
Nie wygląda na biednego... nie... po postu jest podobny do hipstera ;v
Odpisz
18 marca 2015, 16:42
Wiara w ludzkość powraca:)
Odpisz
18 marca 2015, 16:32
a co ze skarpetkami
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2015, 16:37
@TheMrRoko: Ty na prawdę nie masz serca, już to udowodniłeś wcześniej :)
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2015, 16:46
@SosnaYT: skąd u polaków zwyczaj stawiania uśmiechu przy obraźliwym komentarzu.
ps będzie mu obcierało stopy.
Odpisz
18 marca 2015, 16:52
@SosnaYT: może i nie ma ale fakt faktem co ze skarpetami? Bez skarpet nie dość, że stopy poobcieranie + szybciej przesiąkną wodą przez co szybciej się rozlecą ;)
Odpisz
18 marca 2015, 16:53
@TheMrRoko: xD ok, ale czuję się obrażona za ten twój (wiesz o co chodzi bo wywołałeś wojne z dziewczynami i nie tylko) komentarz :/
Odpisz
18 marca 2015, 16:55
@SosnaYT: urażona?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2015, 16:59
@SosnaYT: Kiedyś na Jeja był mniej więcej taki obrazek:
"Nieważne jakie zdanie napiszesz, jeśli dasz uśmiech na końcu będzie to brzmiało miło.
Śmierdzą ci stopy :)" (jakoś tak to szło)
Odpisz
18 marca 2015, 17:36
@Domijeja: xD
Odpisz
18 marca 2015, 17:36
@TheMrRoko: no tak
Odpisz
18 marca 2015, 22:45
@Darwineek: masz rację
Odpisz
18 marca 2015, 22:45
@TheMrRoko: ale on też by chciał
Odpisz
18 marca 2015, 16:21
Mężczyzna oddaje buty bezdomnemu ... który okazuje się, że tak naprawdę ma dom i ma pieniądze ... tylko usiadł bo zastanawia się co wczoraj robił na imprezie ...
+5 do zbroi
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2015, 16:18
A potem się okazuje że są za małe :/
Odpisz