Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2019, 21:48
Ja mam przegrane w moją ulubioną grę ponad 1000 godzin to więcej niż w życiu spędziłem z przyjaciółmi
A nie ja ich nie mam
Odpisz
4 lipca 2018, 10:32
Pekómon
Odpisz
5 czerwca 2017, 14:27
Pokémon !
Odpisz
2 marca 2017, 21:45
cieszę się :)
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:37
80+ w black 2. Mój faworyt bo można mieć zoroarka, i szybko expi sie pokemony.
Odpisz
29 lipca 2015, 09:24
Na samą wersję Diamond wykorzystałem ok. 400 godzin (kilka zapisów).
Odpisz
5 czerwca 2016, 20:57
@trojan2001: Ja gram chyba już 500 godzin na jednym zapisie w Pokemon Y. :p
Odpisz
18 marca 2015, 15:10
W firereda 45h ruby 30h teraz gram w Platinum i juz mam przegrane 10h:)
Odpisz
18 marca 2015, 15:44
@mtista: 45h? nie przeszłeś czy speedrunner?
Odpisz
18 marca 2015, 16:46
@bylejakbylegdzie: Przeszedłeś* a tak w ogóle ja przeszedłem Fire red tak z 3 razy i miałem po 30 godzin z przyspieszaniem gry więc nie wiem w ile ty przechodziłeś :v
Odpisz
18 marca 2015, 16:48
@Michux1: tydzień, samo złapanie pikachu aby mieć szanse z 2 liderem zajmuje jakieś 2 godziny
Odpisz
18 marca 2015, 16:50
@bylejakbylegdzie: wow, to naprawdę to przyspieszanie ekranu pomaga :P
Odpisz
18 marca 2015, 17:03
@bylejakbylegdzie: god damn it ...
Odpisz
18 marca 2015, 18:40
@bylejakbylegdzie: Przeszedlem cale,zlapalem mewtwo + odlicz od tego 3h podczas której probowalem złapać tego je**nego enteia.
Odpisz
18 marca 2015, 20:23
@bylejakbylegdzie: po co pikachu jak można Jolteona mieć?
Odpisz
18 marca 2015, 21:23
w lesie nigdy takiego pokemona nie spotkałem a tam sobię często expie charmandera przed 1 liderem jednocześnie polując na pikachu
Odpisz
19 marca 2015, 06:55
@bylejakbylegdzie: bo jest jeden na mapę ukryty w mieście z kasynem :v to znaczy, ukryty jest eevee, o czym pewnie wiesz, a ja na leaf green ewoluowałam go w Jolteona i wygrałam ligę ;3
Odpisz
19 marca 2015, 08:04
powodzenia z dostaniem się do miasta z kasynem bez pokonywania 1 lidera
Odpisz
19 marca 2015, 22:02
@bylejakbylegdzie: aha, jak zwykle nie czytam ze zrozumieniem ;3 nie wpadłam na to, a sama w krótkim czasie złapałam Pikachu na fr kilka dni temu
Odpisz
27 lutego 2016, 15:36
@bylejakbylegdzie: *Wiem data*
Złap Mankeya na 1 lidera jeśli dalej grasz.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 23:31
miłość? po co mi to mam swoje poki. CZAS GRAĆ!
Odpisz
18 marca 2015, 23:03
UPS *odkłada nadgryziona nogę pikachu* ku*wa mammprzesrane
Odpisz
18 marca 2015, 15:06
nie grałem w pokemony. szach mat
Odpisz
18 marca 2015, 17:05
@Maniek1234565: Dokładnie tyle czasu rozmawiałeś z dziewczynami.
Ba dum tsss.
Odpisz
18 marca 2015, 16:12
nie gram w pokemony
Odpisz
18 marca 2015, 16:04
Często rozmawiam z moją siostrą
SZACH MAT OKRUTNY LOSIE !!!!
Odpisz
18 marca 2015, 15:54
nigdy jeszcze nie przeszedłem ruby/emerald/saphire ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 15:32
To chyba dobrze ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
15 marca 2015, 18:59
jak można przeje**ć 422 godziny na pokemony? Ja przeszedłem całe w jakieŚ 50 godzin.
Odpisz