Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2017, 17:06
To besiege
Odpisz
11 marca 2015, 18:33
Toribash!
Odpisz
12 marca 2015, 16:38
@Brzozowski: Oooo myślałem, że tylko ja w to gram :D
Odpisz
12 marca 2015, 17:55
@Quatum: szczególnie że na youtubie to jest
Odpisz
12 marca 2015, 18:18
@czarek01042001: Mi chodziło o grę nazwaną "Toribash", Besiege przecież zna każdy
Odpisz
29 lipca 2015, 12:01
@Quatum: Toribash to chyba jedyna gra, w której wygrałem jakiekolwiek zawody ;P
Odpisz
11 marca 2015, 15:39
Hmmm...Można zapytać jaka to gra ?
Odpisz
11 marca 2015, 15:40
@Czarny_murzyn: Besiege
Odpisz
11 marca 2015, 15:40
@Czarny_murzyn: BeSiege - Skomplikowana dosyć
Odpisz
11 marca 2015, 15:48
@Czarny_murzyn: Dzięki.
Odpisz
11 marca 2015, 15:56
@TheSticks: o co tam chodzi? ',_,'
Odpisz
11 marca 2015, 16:00
Musisz budować maszyn z części które ci dają po to by zniszczyć (i nie tylko niszczyć) np zamek
Odpisz
12 marca 2015, 14:42
@miki712: dużo kosztuje?
Odpisz
12 marca 2015, 16:39
7 Euro na Steamie
Odpisz
12 marca 2015, 16:52
@Czarny_murzyn: przypadkowy hejt :p sory...
Odpisz
11 marca 2015, 18:07
Do mnie mój shogunie!
Odpisz
11 marca 2015, 16:30
Jeste zepsute mieso.to je zepsute mieso.on je zepsute mięso
Odpisz
11 marca 2015, 15:13
łatwo coś takiego zbudować w tej grze?
Odpisz
11 marca 2015, 15:25
@Smashrum: obejrzyj na yt najlepsze machiny a to z obrazka niech się chowa
Odpisz
11 marca 2015, 15:26
@Smashrum: Wątpię...
Odpisz
11 marca 2015, 15:35
@Smashrum: a co to za gra ?
Odpisz
11 marca 2015, 16:26
@Kolega111: Besiege
Odpisz
11 marca 2015, 15:52
chodź Szogunie :P
Odpisz
11 marca 2015, 15:37
Farmer nie obawia się tego, że ubezpieczenie nie pokryje szkód. Farmer boi się, że ktoś odkryje, że to nie mąka, tylko kokaina.
Odpisz
11 marca 2015, 15:36
szkoda że te miotacze ognia są tylko do wyglądu ._.
Odpisz
9 marca 2015, 16:40
Standardowa odpowiedź: Besiege
Odpisz
9 marca 2015, 16:41
@Mozgowiec: Standardowe pytanie: Czy lubisz masło?
Odpisz
9 marca 2015, 19:54
@GamerFur: tak ._.
Odpisz
9 marca 2015, 22:12
@GamerFur: Niestandardowa odpowiedź: Może na miejscu.
Odpisz
11 marca 2015, 15:13
@Mozgowiec: w rym Besiege buduje sie machiny wojenne ?
Odpisz
11 marca 2015, 15:13
@TomekPL23: 8
Odpisz
11 marca 2015, 15:14
Nie mam bladego pojęcia xd
Odpisz
11 marca 2015, 15:19
Tak. Nie moge doczekać się tej gry!
Odpisz
9 marca 2015, 18:30
Przychodzi farmer:
-k*** mój młyn
Odpisz
9 marca 2015, 16:33
Epickie XD
Odpisz