Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

Edytowano - 21 lipca 2017, 21:32

bo będzie kupowało skiny do CS gówna za parę tysięcy?
a no i dodatkowo CS gówno działa jak narkotyk dodatkowo wpier**la więcej kasy niż narkotyki 2 tysiące zmarnować na taką zje**ną grę i jeszcze jakieś zje**ne skiny? to już trzeba być kompletnym debilem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Drag_on

16 marca 2020, 12:02

@Filipsss: witam

Avatar Asystent_Google

16 marca 2020, 14:33

@Drag_on: a witam witam

Avatar DiKarpio

3 maja 2015, 16:30

a jeśli pokarzesz mu thepiratebay to...(piszcie w odpowiedziach co)

Avatar Scpfundacja2

3 maja 2015, 18:02

@DiKarpio: to będzie miało pieniądze na życie

Avatar Illuminati

12 marca 2015, 09:11

hah, a co by bylo gdyby nikt przez 4 miesiace nikt nic tam nie kupowal ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 marca 2015, 21:16

To oprócz tego że ono nie będzie miało kasy na narkotyki to wtedy ty na chleb

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2015, 13:13

A co jeśli Gaben zacznie sprzedawać narkotyki na steamie? Jeszcze na wyprzedaży.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Slenderowiec2012

11 marca 2015, 18:44

Otwieranie skrzynek w jego grach jest prawie tak samo uzależniające co narkotyki lub hazard :P

Avatar GRRacz

11 marca 2015, 20:46

zrobi chu*owe narkotyki a żeby mieć lepsze trzeba kupić skrzynkę i klucz

Avatar Slenderowiec2012

11 marca 2015, 17:30

Avatar Smashrum

11 marca 2015, 15:14

kiedy half life 3?

Avatar kacpermajewski

11 marca 2015, 15:55

@Smashrum: kiedy wyjdzie ostatni odcinek mody na sukces

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 16:24

@kacpermajewski: Czyli nigdy

Avatar TadeuszMistrz

11 marca 2015, 16:56

@kacpermajewski: Już wyszedł.

Avatar Henzej

11 marca 2015, 15:38

Cs go to narkotyk

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 16:22

@Henzej: tak jak tf2

Avatar Krenos

11 marca 2015, 16:00

Znam ludzi którzy okradają własnych rodziców bo :
Ide po pej sejf kard bo jest wyprzedaż na far kraja 3

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 15:55

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 15:43

No to zacznie kraść

Avatar saskacz

11 marca 2015, 15:13

A co jeśli nie będzie kupowało gier? :v

Avatar Smashrum

11 marca 2015, 15:14

@saskacz: to wtedy nie dziecko. to demon.

Avatar Krzysiek14

11 marca 2015, 15:26

@Smashrum: Dzięki ja nie kupuje gier.

Avatar Ksywka

11 marca 2015, 15:17

Ja mam Origin i Steam xD

Avatar Tymoslaw0

13 marca 2015, 20:57

@Ksywka: Brakuje ci uPlaya 😂

Avatar Ksywka

14 marca 2015, 13:39

@Tymoslaw0: już ściągnąłem xD (wiem jestem debilem)

Avatar troll_ze_szkoly

11 marca 2015, 15:11

ja nie mam steama i się ciesze

Avatar kacpermajewski

11 marca 2015, 15:06

wtedy i tak będzie uzależnione ale nie od narkotyków

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kacperek2417
Dodane przez: kacperek2417

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka