Królewna Śnieżka - Wersja prawdziwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Cóż za brak szacunku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 11:55
Brałbym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 marca 2015, 13:26
Wersja dla dorosłych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2015, 15:57
@frazeologizm: paczal bym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 marca 2015, 16:11
@gavardo: ja też ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 marca 2015, 16:30
@gavardo: GN: Paczałbym.
Odpisz
15 marca 2015, 14:42
Odpisz
15 marca 2015, 13:33
Odpisz
15 marca 2015, 13:15
Korzystajcie póki ciepła :v
Odpisz
15 marca 2015, 13:22
@buttie_cullen: Jak będzie zimna to się ją podgrzeje.
Odpisz
15 marca 2015, 13:10
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 marca 2015, 13:04
Kto poznaje znaczek w prawym dolnym rogu ostatniego obrazka? (Odpowiedź: PewdiePie) :P
Odpisz
15 marca 2015, 13:13
@koleszak123: Nie?
Odpisz
15 marca 2015, 17:06
@koleszak123: .....Wyjdź....tam są drzwi ---->
Odpisz
15 marca 2015, 18:14
@xerneas: U mnie tam <------
Odpisz