Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtassss

23 lipca 2022, 22:56

Dobra, a teraz NAPI***ALAĆ w wgóręgłos

Avatar drzewko_kokosowe1

23 kwietnia 2019, 17:12

koń rafał to moje dzieciństwo

Avatar Fenix12

15 marca 2015, 14:20

ahh te intro : Koń Rafał ! Koń Rafał ! Nananinani Koń Rafał !

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2018, 05:28

@Fenix12: nani?

Avatar Predator_PL

Edytowano - 9 lutego 2017, 16:22

Kapitan Bomba :( R.I.P naj kreskówka ever D: [*] [*] [*] [*] [*] i jeszcze jedno... PUDŁO NA ZNICZE \___________/

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 13:29

Jaki kraj takie Breaking Bad.

Avatar makapaka123456789

23 czerwca 2015, 21:07

to jest h2o a ty lejesz jakby to zwykła woda była

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 18:18

Kapitan Bomba [*] . Pamiętamy!

Avatar kacpermajewski

15 marca 2015, 21:48

na zawsze w naszej pamięci

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 13:34

Jaki kraj takie zombie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Gunek

15 marca 2015, 21:12

@wilk24: Dzięki wielkie ;)

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 21:20

co tam jest jetem na komorce i nie wiem dlaczego nie wysletla obrazkow

Avatar tu_2000

15 marca 2015, 19:37

jak można nazwać blok ekipe tą bajką ?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 18:51

Komu po głowie chodzi muzyczka z konia Rafała?

Avatar kacpermajewski

15 marca 2015, 21:47

pewnie tobie

Avatar TadeuszMistrz

15 marca 2015, 16:51

My little pony to się niewiele zmieniło.

Avatar misko02

15 marca 2015, 13:07

Jaki kraj taki Bruce Lee <tu wstaw gościa z wściekłych pięści węża>

Avatar Nieznany_w_internecie

15 marca 2015, 16:23

@misko02: On się nazywa Ściekły Wonsz! >:C

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 marca 2015, 13:31

Jaki kraj taki wiedźmin.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 13:59

Akurat wiedźmin to jest polski.

Avatar Nieznany_w_internecie

15 marca 2015, 16:22

Sugerujesz że ktoś mógłby napisać Wiedźmina lepiej niż Sapkowski?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 15:20

Jestem fanem Kapitana Bomby

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 13:30

Jaki kraj taka Gra o Tron (tu wstaw Ferdka i Paździocha)

Avatar Krecik_PL

15 marca 2015, 13:08

Jaki kraj taki Putin (Pani Ogórek)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czacyl
Dodane przez: Czacyl

Należy się za piękne oczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dwa oblicza

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka