Gdy chcesz pobrać przeglądarkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Niezniszczalne
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2016, 20:29
errorer
Odpisz
11 marca 2015, 19:47
Exploler xD
Odpisz
11 marca 2015, 20:46
@Rube_Wolf: A nie Explorer? GN mode on
Odpisz
11 marca 2015, 20:50
ee mniejsza xD
Odpisz
11 marca 2015, 21:29
@Rube_Wolf: hehe wybaczam :p zresztą kto go używa xD
Odpisz
16 marca 2015, 20:36
Moja babcia ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 17:39
@wiki9595: I mój tata ale legenda głosi że nikt :P
Odpisz
12 marca 2015, 16:42
Jak miałem windows XP i używałem Internet Explorer to bardzo często miałem takie coś
Odpisz
16 marca 2015, 20:35
Ja mam XP i jest super .-. Bo używam Chrome a czasami Opery.
Odpisz
16 marca 2015, 21:37
@wiki9595: pjona też mam xpeka i chroma :3
Odpisz
17 marca 2015, 12:32
@wiki9595: XP co prawda "nie żyje" ale i tak XP jest lepszy od maca i linuxa .-.
Odpisz
16 marca 2015, 20:42
internet explerror :v
Odpisz
16 marca 2015, 23:34
@noszkurnawszystkozajete: ja mam safari na telefonie
Odpisz
16 marca 2015, 21:00
internet exploder
Odpisz
16 marca 2015, 20:40
Gdy masz zabytkowy komputer z Windows 95 albo 98 ;)
Odpisz
16 marca 2015, 20:27
To jest arcybłądzieło !
Odpisz
16 marca 2015, 20:05
exploror
Odpisz
11 marca 2015, 19:52
Z nudów ludzie robią się fascynująco kreatywni
Odpisz
11 marca 2015, 19:52
Było
Odpisz
16 marca 2015, 20:11
w poczekalni...
Odpisz
16 marca 2015, 20:24
@kamykPL: Nie. Na głównej.
Odpisz
16 marca 2015, 20:42
link.
Odpisz
16 marca 2015, 20:44
@noszkurnawszystkozajete:
Odpisz
16 marca 2015, 20:57
@noszkurnawszystkozajete: Nie.
Odpisz
18 marca 2015, 09:08
No właśnie, więc nie udowodnisz że było na głównej
Odpisz
18 marca 2015, 15:32
@kamykPL: Jak ja mówię, że było na głównej, to znaczy, że
TO
BYŁO
KU*WA
NA
GŁÓWNEJ
Odpisz
18 marca 2015, 16:21
Udowodnij to
Odpisz
18 marca 2015, 16:22
@kamykPL: Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz.
Odpisz
18 marca 2015, 18:45
Taki komentarz to nie dowód
Odpisz
18 marca 2015, 18:55
@kamykPL: Jestem na stronie dłużej niż możecie sobie wyobrazić. Codziennie przeglądam obrazki na stronie głównej i całą resztę.
WIĘC
KIEDY
JA
MÓWIĘ
ŻE
BYŁO
TO
ZNACZY
ŻE
BYŁO
Odpisz
18 marca 2015, 19:35
Tu liczy się zdanie większości a nie tylko cb
Odpisz
18 marca 2015, 19:40
@kamykPL: Jeszcze raz przeczytaj ten komentarz. ZrozumiałeŚ wreszcie?
Odpisz
18 marca 2015, 19:43
No niestety chyba nie :P
Odpisz