Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ares011

16 marca 2015, 22:12

1 kadr. Jak on trzyma ten telefon?

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 23:37

@Ares011: normalnie, jak Europejczyk

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 20:46

Dla tych co nie czają. Auta w Rosji są stosunkowo od niedawna więc zdarzają się liczne wypadki i inne absurdalne wydarzenia typu: motocyklista potrącony przez samochód (przeżył cudem, a mianowicie wyleciał do tyłu, koziołka fiknął podczas gdy motor wpadł pod auto)... Więc kierowcy rosyjscy instalują kamerki żeby nagrać te wydarzenia i na yt wrzucić. :v Było tam na TV Turbo jakieś 3-4 tygodnie temu.

Avatar VanQuisch

16 marca 2015, 23:18

A ja słyszałem, że niby chodzi o mocne dowody w sądzie i obronę przed argumentami słabej policji.

Avatar Zohan666

16 marca 2015, 21:48

Było...

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 00:12

Nie czaje :/

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 01:46

bardzo duży procent rosyjskich kierowców ma kamery samochodowe.

Avatar pancerny366

16 marca 2015, 07:00

I oto chodzi bo Europejczycy i Amerykanie nagrywają takie filmiki przy pomocy telefonu a Rosjanie nagrywają zazwyczaj takie sytuację i oczywiście inne przy pomocy kamerki samochodowej

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 07:42

Zauważyłem kto czym nagrywa ale nadal nie czaje xD

Avatar kamykPL

16 marca 2015, 07:47

zobacz sobie jakieś faile na drogach- 90% to ruscy

Avatar bylejakbylegdzie

16 marca 2015, 08:09

@kamykPL: nawet zabójstwa na terenie rosji są uchwycane takimi kamerkami

Avatar SurMix

16 marca 2015, 20:04

No i sposób trzymania telefonu. Nwm kto nagrywa trzymając go pionowo...

Avatar niechcemisie

16 marca 2015, 20:24

@SurMix: Amerykanie

Avatar skate07071

16 marca 2015, 20:38

W Rosji przywilejem jest posiadanie kamery w aucie.

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2015, 15:26

@SurMix: Więc jestem Amerykanem. ;-; kolejny powód dla którego nazwa konta do mnie pasuje. :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Pilne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Za co ta premia

Mało znany szczegół

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka