Obliczenia w różnym wieku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 23:35
Rel
Odpisz
24 maja 2013, 22:47
te liceum miałem w 1 gimnazjum
Odpisz
2 maja 2019, 15:12
@as13zx: XDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
12 listopada 2016, 23:12
A to w gimnazjum to nie jest wzór na coś po prostu? :|
Odpisz
23 marca 2017, 21:26
Skończyłem gimnazjum i jakoś sobie tego nie przypominam
Odpisz
24 grudnia 2017, 21:42
@eretann: może zapomniałeś
Odpisz
15 lutego 2018, 15:54
jak już to jest a*h albo a*h/2 ale to na wzór mi nie wygląda
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:05
wat?
Odpisz
2 maja 2016, 09:24
Toż to nie do końca prawda jest! W szkole podstawowej też uczą algebry!
Odpisz
14 maja 2016, 23:46
@ZacnaPani: Masz rację, ale to chyba miało być "tak umownie".
Odpisz
2 maja 2016, 23:34
takie życie xdd
Odpisz
1 stycznia 2016, 00:43
Trudna nauka to jest... powiadam Wam.
Odpisz
18 września 2015, 15:59
A-wysokość/Szerokość
B-Wysokość/Szerokość
A+B=C
C-Prawdopodobnie pole...
Odpisz
18 listopada 2015, 15:03
@ekcja: Pole liczy się mnożąc bok razy bok, a nie dodając do siebie dwa boki, to byłaby połowa obwodu..
Odpisz
24 grudnia 2017, 21:47
@Sniper02: toż to kod był imbecylu na początku były 2 litery a na końcu była 1 2:1=2 wynik mnożymy przez 2 i mamy wzór na obwód może nie tymi słowami się tłumaczyłem nauczycielom matmy jak źle napisałem wzór ale w większości przypadków to zdawało egzamin ps. sorry za datę XD
Odpisz
29 lipca 2015, 21:01
to z gimnazzjum mi wyszło 4 a to wiem z 4 klasy
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:57
@slodkipiesio333: Ja też miałam coś w podobie w 4 klasie
Odpisz
17 sierpnia 2015, 21:21
oooo
Odpisz
30 kwietnia 2015, 19:21
oj A+B=AB
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:25
@cezarybartosiewicz: a+b=c
Odpisz
18 listopada 2015, 16:21
@cezarybartosiewicz: A . B = AB...
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:22
@cezarybartosiewicz: A+B=A+B.
AB=A*B... Nie nadajesz się do matmy.
Odpisz
19 lipca 2015, 02:44
w podstawówce jest to co w gim, ale w 6 klasie... widzę, że ktoś tu zatrzymał się na etapie 3 klasy sp...
Odpisz
19 lipca 2015, 02:42
@cezarybartosiewicz: AB to A•B...
Odpisz
14 maja 2015, 12:59
To z gimnazjum mam w podstawówce
Odpisz
13 lipca 2015, 14:19
@fryUaj: Też to miałam XD
Odpisz
17 stycznia 2015, 16:53
Podstawówka to nie tylko liczby naturalne -,-
Odpisz
5 lutego 2015, 17:45
@prxemo: coś o tym wiesz co ?
Odpisz
5 lutego 2015, 19:59
@cypekxd: Tak a co?
Odpisz
27 marca 2014, 18:52
A+B=C tak?
Odpisz
18 września 2014, 18:19
@Geometeor: .. x100?
Odpisz
20 grudnia 2014, 23:39
@Geometeor: Akurat on powiedział dobrze.... Niewiadoma plus niewiadoma = niewiadoma....
Odpisz
21 marca 2015, 10:57
@Geometeor: A- Absolutny B- Brak C- Cyckow
Odpisz
30 kwietnia 2015, 19:22
@Geometeor: nie A+B=AB
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:23
@cezarybartosiewicz: A·B?
Odpisz