Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2015, 16:58
Liliano... ja tak mam codziennie więc ok.. a jak powie "Liliano Aleksandro " to jest źle
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:53
@XDLiliXD: Nom, jak u ciebie byłam i twój brat rozwalił tą figurkę to od razu twoja mama krzyczy "Liliano Aleksandro +nazwisko (nie wygadam ) sprzątaj mi to zaraz!"
Odpisz
9 kwietnia 2015, 17:07
Taa... w tedy było okropnie a ja "Ale to Maks był " A mama" Sprzątaj i to już!" to on się przyznał... po tym jak go walnełąś
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:03
@XDLiliXD: Ja jak ty przeklinać w tedy zaczełaś ...
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:18
no...
Odpisz
29 lipca 2018, 22:18
@XDLiliXD: Legendy głoszą, że po 3 latach dalej sprząta wazon.
Odpisz
19 marca 2015, 06:11
Mojego się nie da wypowiedzieć niepełnie
Odpisz
19 marca 2015, 07:09
mojego też
Odpisz
19 marca 2015, 08:58
Zawsze jest jakieś zdrobnienie, tylko musi być cholernie dziwne, skoro go nie znasz.
Odpisz
22 maja 2016, 18:46
Domi, Domiś, Domino
Odpisz
19 marca 2015, 07:33
To jak ma w moim przypadku (Patryk) wołać?
Odpisz
19 marca 2015, 08:17
Patryś
Odpisz
9 kwietnia 2015, 17:13
mam brata Patryka i wołamy na niego Pat
Odpisz
19 marca 2015, 20:19
Iwo
;-;
Ja nie mam problemu :P
Odpisz
19 marca 2015, 20:10
Ja mam na imię Natalia wszyscy do mnie tak mówią no czasami Nati ale jeśli mama powie do mnie moje pierwsze i drugie imię to masakra
Odpisz
19 marca 2015, 19:03
U mnie się sprawdza. Jak ktos woła mnie "Małgorzato!!!" to znaczy, ze coś się dzieje.
P.S. Czy tylko dla mnie imię "Małgorzata" kojarzy się z gorzałą lub inną wersja lewatywy? ;-;
Odpisz
19 marca 2015, 18:19
Ja mam odwrotnie .-.
Odpisz
19 marca 2015, 07:31
A jak ktoś jest Eryk ? To jak ? Eruśek,Eryczek,Eryś ?
Odpisz
19 marca 2015, 13:37
@Lacoste: Do mnie babcia wołała Eryczku |:V
Odpisz
19 marca 2015, 17:55
@kwayy: Eruśku XD
Odpisz
19 marca 2015, 17:02
Dustin?
Odpisz
19 marca 2015, 16:06
Gorzej gdy nazwie Cię pełnym pierwszym i drugim imieniem + nazwisko
Odpisz
19 marca 2015, 13:35
Hmmhm... jakie jest pełne imię od Eryk? xD
Odpisz
19 marca 2015, 14:59
@kwayy: Ernest?
Odpisz
19 marca 2015, 15:30
@ctsg22: Ja je*ie... ty jesteś takim niedorozwojem czy poprostu idiotą?
Odpisz
19 marca 2015, 15:03
Kiedy mnie nazwie pełnym imieniem to wiem że mam przesrane, i w większości wypadków tak jest ;-;
Odpisz
19 marca 2015, 08:13
Łukasz nie ma zdrobnienia które moja matka używała by do 17 letniego chłopa, no bo przecież nie Łukaszek albo coś.
Odpisz
19 marca 2015, 11:56
@DanateDMC: Dlaczego Łukaszku? XD
Odpisz
19 marca 2015, 14:57
@iger3: Bo mam dwa metry wzrostu ._.
Odpisz
19 marca 2015, 14:37
do mnie od dawna mowi poprosty Kamil
Odpisz
19 marca 2015, 06:48
ee... Dominik ??
Odpisz
19 marca 2015, 13:26
@qwertqwert: Dominiczku :)
Odpisz