Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KucikukanPL

19 września 2017, 20:40

A Intergalaktyczne Imperium Lechitów?

Avatar darcus

19 marca 2015, 18:21

Odwracanie kolorów polandballa w komiksach historycznych niby już znajome, ale ciągle wku*wia tak samo...

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2017, 18:46

@darcus: A jednak ty też.

Avatar darcus

10 marca 2017, 18:53

?

Avatar carmilion

6 czerwca 2015, 17:45

A rozbicie dzielnicowe

Avatar lorax12

21 marca 2015, 12:51

Polandballe z opaskami takie "epickie"...

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 14:58

co pisze na ostatnim ?

Avatar Tostowa221

17 marca 2015, 16:54

"Wkrótce Polantwór".

Avatar darcus

19 marca 2015, 18:21

Jest napisane, nie pisze.
Idę drogą i widzę gówno. Sra, czy jest nasrane?

Avatar Sir_Snoge

19 marca 2015, 08:23

A gdzie pańtwo Wandali przed Piastem? Poczytajcie w necie i ksiazkach o tym.

Avatar szafirowy01

19 marca 2015, 11:44

@Sir_Snoge: To tylko teorie, zresztą skoro to było państwo Wandali, to nie do końca Polska. Tak jak Cesarstwo Rzymskie to nie do końca Włochy.

Avatar Sir_Snoge

19 marca 2015, 16:46

@szafirowy01: Jednak to historia Polski, a Polacy to ludzie pochodzący z tych ziem. A tysiąc lat wcześniej byli tam Wandalowie. Wiem, że to tylko teorie, ale wiesz, ja to mam dużo teorii spiskowych :P

Avatar szakoszombatszehly

19 marca 2015, 16:44

troche nie za bardzo rozumiem

Avatar szafirowy01

19 marca 2015, 11:48

Pomiędzy Koroną a Księstwem Warszawskim powinna być jeszcze I Rzeczpospolita. Poza tym nie bardzo rozumiem, co autor miał na myśli pisząc „Styczniowa Polska” - Polska się chwilowo uniezależniła w czasie powstania listopadowego, a później, po powstaniu styczniowym była Krajem Nadwiślańskim. tóreś z tych dwóch?

Avatar andi12345

17 marca 2015, 18:54

walec to od butelki wódki?

Avatar bylejakbylegdzie

16 marca 2015, 22:09

o co chodzi w wkrótce? i dlaczego walec?

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 08:43

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 10:40

@bylejakbylegdzie: Kolonia Niemiecka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar samex
Dodane przez: samex

Północne Węgry

Powodzenia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka