Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Deal życia
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 marca 2015, 14:33
Nie wiem czy banda gimnazjalistów słuchająca za dużo prawicowych polityków i cejrowskiego wie ,że przepis prawny nie ma na celu ochrony samego zwierzęcia ,lecz zaprzestanie sprowadzania trofeów z nim związanym. Dzięki temu osoba posiadająca takie przedmioty może zostać ukarana. Pozwala to także na ograniczenie polowań na te zwierzęta w innych częściach świata. Nie ma popytu - nie ma podaży.
Odpisz
19 marca 2015, 14:40
@apatryda: A dlaczego nie można sprowadzać trofeów z nią związanych? W krajach w których występuje jest szkodnikiem, który zabija dzieci i zwierzęta domowe... Okoliczni mieszkańcy ją tępią i bardzo dobrze... i cieszą się gdy biały człowiek przyjedzie i zabije jednego...
Odpisz
19 marca 2015, 15:42
Najprawdopodobniej dlatego, że nie została zakwalifikowana do szkodników i oficjalnie jest zwierzęciem chronionym, więc nie wolno DODAWAĆ ludziom powodów do zabijania jej. Z tego co wiem to ataki tego węża na ludzi są rzadkie i nie zapuszcza się on celowo w rejony zamieszkałe przez ludzi by polować na zwierzęta gospodarskie. Zabija to co ma nieszczęście go spotkać nie zaś jak np. ssaki drapieżne, które z rozmysłem polują np. na stada bydła bo wiedzą, że to łatwiejsze niż dajmy na to zapieprzanie po całym lesie w poszukiwaniu sarny. Dodam jeszcze, że anakonda poluje przede wszystkim w wodzie - jej ofiarami padają ptaki, kapibary, drobne ssaki, jelenie (jak jest wyjątkowo duża) czyli to co żyje na bagnach.
Odpisz
19 marca 2015, 16:30
cytujesz cejrowskiego. nic nowego
Odpisz
19 marca 2015, 17:18
Co w tym niby dobrego ?
Odpisz
19 marca 2015, 17:19
zabije szkodnika...
Odpisz
19 marca 2015, 17:26
takiego jak ty ?
Odpisz
19 marca 2015, 17:44
Ale mnie to zabolało... Jeżeli chcesz mi dogryźć staraj się bardziej ;)
Odpisz
19 marca 2015, 17:48
chuj ci w dupę
Odpisz
19 marca 2015, 17:55
Try again!
Odpisz
26 marca 2020, 09:12
@apatryda: prawica>lewica
Odpisz
19 marca 2015, 15:22
w Unii Europejskiej ślimaki (te przeznaczone do jedzenia) są rybami lądowymi...
Odpisz
15 lipca 2017, 19:30
@opliko95: Żeby Francja i inne kraje więcej zarabiały za sprzedaż slimakow
Odpisz
15 lipca 2017, 20:56
@ShadowNorman: Dzięki za tę przydatną wiedzę (którą zresztą miałem nawet w trakcie pisania tamtego komentarza) tylko 2 lata po jego dodaniu!
Takie "odkopy" są denerwujące. Polecam sprawdzić czy komentarz na który odpowiadasz nie ma już kilku lat...
Odpisz
15 lipca 2017, 23:31
@opliko95: EE tam.
Jest wieksza szansa na to ze nie dowiedzialbys się o tym w przeciągu dwóch lat
Odpisz
19 czerwca 2018, 22:41
@ShadowNorman: Dokładnie.
Odpisz
15 października 2018, 17:46
Nom, racja.
Odpisz
16 października 2018, 12:48
XD
Odpisz
24 października 2018, 19:39
To konto istniało w czerwcu? To kiedy ja dostałem bana na poprzednim?
Odpisz
9 maja 2015, 10:59
LOL
Odpisz
11 kwietnia 2015, 11:28
To tak jak dać link do nieistniejącej strony
Odpisz
19 marca 2015, 15:29
ta ch**owa piosenka MAH ANACONDA DOWN przypomina...a gdyby tak * bierze anakonde i rzuca w autorkę * masz to anakonde!
Odpisz
19 marca 2015, 14:31
Powiem więcej. W Ameryce uznawany jest za szkodnik.
Odpisz
19 marca 2015, 13:52
Nie występuje bo była za słabo chroniona!
Odpisz
16 marca 2015, 20:07
Unia Europejska, i wszystko jasne
Odpisz