Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Jeszcze jak
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2017, 21:09
Ja dopiero niedawno skapnąłem się co oznaczają cyfry bo w końcu instrukcję przeczytałem XDD oznaczają ile min jest w pobliżu XD
Odpisz
26 lipca 2015, 17:01
ja klikam na oślep.
Odpisz
21 marca 2015, 10:40
czy tylko ja rozumiem zasady
tej gry?
Odpisz
4 lipca 2015, 10:47
@DranejBijBolszewika: Nietylko ty ta gra jest bardzo łatwa jak się ją zrozumie
Odpisz
21 marca 2015, 07:08
laicik ta gra jest za prosta
Odpisz
20 marca 2015, 21:51
U mnie w szkole na kompach to jest .
Odpisz
21 marca 2015, 07:07
@Julcias77: bo to jest na każdym komputerze
Odpisz
24 marca 2015, 19:19
@crazenata: tak? To jak wytłumaczysz, że u mnie nie ma hmm ?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:21
@Julcias77: Bo masz windows 1...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 13:25
@maniek12025: Nie , nie mam.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:51
@Julcias77: No to ktoś usunął bo +windows xp są sapery (te gry) nie, masz windows 7 albo gorzej
Odpisz
18 kwietnia 2015, 22:38
@maniek12025: aha.
Odpisz
17 marca 2015, 06:52
jaki byl twoj rekord w saperze?
Odpisz
17 marca 2015, 08:08
@wojtun: na łatwym 29 sek
na średnim 150 sek
a na trudnym 346 sek
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 08:23
ha! ja na latwym(to moze sie wydawac wrecz niemozliwe) mialem11s
Odpisz
20 marca 2015, 21:25
@wojtun: przez moje idiotyczne komentarze mam mnostwo lapek w dol
Odpisz
21 marca 2015, 08:12
@wojtun: a może to przez ortografię?
Odpisz
21 marca 2015, 08:24
@mrofpower: kto wie? musze uwazac na grammar nazi
Odpisz
21 marca 2015, 08:26
@wojtun: (szepcze)to uważaj na mnie
Odpisz
21 marca 2015, 09:07
@mrofpower: *uważa*
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:53
@wojtun: Grammar Nazi mode on: mialem11s< Miałem 11 s*
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:42
*odkopuje*
ja tam przy dobrym starcie robie w 20
Odpisz
20 marca 2015, 21:24
ja przeszedłem sapera!
Odpisz
20 marca 2015, 21:10
Saper łatwiejszy...
Odpisz