Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Podłe
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Hobby dla faceta
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2016, 19:13
I liczba Pi.
Odpisz
31 marca 2018, 19:42
@Anielka999: 2 lata i nikt ci nie wyjaśnił, że nie tylko liczba PI jest zasranym UŁAMKIEM NIESKONCZONYM
Odpisz
31 marca 2018, 20:14
Nie no, wyjaśniła mi to nauczycielka matmy. Wybacz, w 2016 byłam okropną idiotką.
Odpisz
31 marca 2018, 20:26
@Anielka999: k
Odpisz
20 marca 2015, 21:06
a liczby?
Odpisz
24 października 2017, 00:23
@mrklorens: liczba wszystkiego
Odpisz
19 lipca 2017, 14:54
Oraz moja miłość do jeja.pl
Odpisz
4 września 2016, 17:44
A Zubaty w jaskiniach?
Odpisz
24 marca 2015, 08:24
było
Odpisz
20 marca 2015, 23:18
Oraz wersja testowa winrar'a
Odpisz
20 marca 2015, 21:33
Stary tekst:
2/5
Odpisz
5 marca 2018, 11:19
Genaralnie Einstein nie żyje od wielu lat, więc ten tekst musi być stary XD
Odpisz
20 marca 2015, 21:03
Darcus teraz się jara że jego avatar jest na obrazku.
Odpisz
20 marca 2015, 21:33
Nie, wcale nie ._.
A co do obrazka, to cytat na nim zamieszczony jest w dwustu procentach prawdziwy i jest jednym z moich ulubionych.
Odpisz
20 marca 2015, 21:25
*tutaj komentarz tego gościa z ajnsztajnem na avatarze*
Odpisz
20 marca 2015, 21:20
Einstein to jeden z moich sensejów życiowych.
Odpisz
20 marca 2015, 21:07
To ja zacytuje:
"Każdy jest geniuszem.
Ale jeśli zaczniesz oceniać rybe po umiejętności wspinania się na drzewa, do końca życia będzie myślała, że jest głupia"~Einstein
Odpisz
16 marca 2015, 13:48
Jeszcze darmowa licencja winrara.
Odpisz
16 marca 2015, 12:12
haha nie rozumiem
Odpisz
16 marca 2015, 12:33
@cezarybartosiewicz: pewnie dlatego że jesteś tępym h***m.
Odpisz
16 marca 2015, 12:57
@cezarybartosiewicz: Swoim komentarzem sam znalazłeś odpowiedź.
Odpisz
20 marca 2015, 21:24
@Suweren: NAPI*RDALAAAĆ!
Odpisz
23 marca 2015, 07:20
@Suweren: wiwsz co?! za obrazanie urzytkownika nagrody nie dostaniesz!
Odpisz