Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego, 13:25
Są cycki jest główna
Odpisz
17 marca 2015, 22:17
Instrukcja dla ludzi, którzy chcą pełny gif w oryginalnej formie
-Prawy przycisk myszy na obrazek (bo lewy dla lewaków)
-Szukaj tego obrazu w Google
-Szukasz odpowiedniej formy w linkach, które google dla ciebie wyszukało (m.in jeden jest na glamrap po zjechaniu niżej)
Miłej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 marca 2015, 22:22
@Kamil292: da ktoś linka? jestem na telefonie...
Odpisz
17 marca 2015, 22:47
@Kamil292: Raportuj mi o wszystkich tego typu obrazkach! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 marca 2015, 18:32
@Kamil292: Opiszesz dokładnie ?:D
Odpisz
18 marca 2015, 18:49
@Kamil292: nie rozumiem
Odpisz
18 marca 2015, 19:03
@Kamil292: Potwierdzam. To na pewno są implanty.
Odpisz
18 marca 2015, 19:07
@Kamil292: znalazlem :D nie dam linka bo usunie komentarz,albo jeszcze mnie zglosi ktos. (sorka za brak pl znakow,ale pisze z kompa)
Odpisz
18 marca 2015, 19:10
@popek9001: Możesz dać na priv? ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 19:17
@Kamil292: nie znalazłem (nie mam polskiego oprogramowania)
Odpisz
18 marca 2015, 19:29
@Kamil292: Po co męczyć się z linkami jak mam stronkę, gdzie takich gifów jest więcej :)
Odpisz
18 marca 2015, 19:31
Znalazłem i stwierdzamy że te są brzydkie.
Odpisz
18 marca 2015, 19:36
@popek9001: Nie rozumiem. Co za problem używać polskich znaków będąc na kompie?
Odpisz
18 marca 2015, 19:57
@LSD2000: hah spoko tylko jak wejde na kompa :P
Odpisz
18 marca 2015, 19:58
@Jamal007: alt mi nie działa ,akurat teraz jestem na fonie,bo głównie z niego korzystam.
Odpisz
18 marca 2015, 21:56
@popek9001: to daj na priv ^^
Odpisz
18 marca 2015, 22:08
kazdy chce ,_,
Odpisz
19 marca 2015, 12:47
@Kamil292: Dzięki jesteś wielki.
Odpisz
19 marca 2015, 15:04
@popek9001: Więc dla każdego daj ^^
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 15:44
Zaraz podam ;P
Odpisz
19 marca 2015, 16:24
daj linka
Odpisz
19 marca 2015, 17:49
Mi też daj bracie :p
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 18:53
Wpisz "boobflashing tumblr"
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:59
daj linka ( oUo )
Odpisz
5 lipca 2018, 19:11
@szakal1: Masz może linka przyjacielu?
Odpisz
5 lipca 2018, 22:58
@Kamil292: Dziękuję <3 Znalazłem
Odpisz
30 września 2023, 12:57
@Kamil292: żyje ktoś?
Odpisz
1 grudnia 2023, 20:59
@Memiorz_z_Rosji: nie
Odpisz
2 grudnia 2023, 07:45
@Czarny777: Ciekawe
Odpisz
27 listopada 2020, 13:16
Ma ktoś linka?
Odpisz
30 listopada 2017, 21:53
Dlatego nie wierzę.
Odpisz
7 marca 2017, 19:13
Oryginał w PW można? By się przydał :D
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:54
Odpisz
22 maja 2016, 12:07
Fak u Jesus,
Fak u.
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:03
dajcie link do oryginału w prywatnej wiadomości
Odpisz
28 lipca 2015, 14:32
tego się nie spodziewałem
Odpisz
18 marca 2015, 19:53
[*] dla tych którzy zaczęli fapać...
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 08:16
@PAULIOX: a nie jednak nie
Odpisz
19 marca 2015, 12:54
skąd bierze się takie gify
Odpisz
24 marca 2015, 17:52
@mrklorens: Bodex wstawia.
Odpisz
17 marca 2015, 21:36
link poprosze 😄
Odpisz
19 marca 2015, 18:20
@dydol98: GN: Poproszę.
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 18:30
pszepraszam zgubil mi sie gdzies ten ę nieszczesny
Odpisz
19 marca 2015, 23:19
@dydol98: Tylko naszym zwracam uwagę na tak drobne błędy ; ) Zazwyczaj jednak przymykam oko na literówki i pominięcia Polskich znaków ^^
MIłego wieczora ;D
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 23:32
mam dysleksje przez co mam problem z interpunkcją i tym podobne oraz raz na jakiś czas niedopatrzę się jakiegoś błedu + zawsze jestem na tel i nie mam autokorekty
ps: nawzajem :)
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 23:47
@dydol98: Bardzo ambitny wtedy jesteś :D Powodzenia Ci życzę i postaram się pomóc w razie potrzeby ^^ jak będziesz miał niejasności co do słów do chętnie pomogę :D
Odpisz
20 marca 2015, 00:04
dziękuje :D
Odpisz
20 marca 2015, 10:18
Shirakawa zawsze na straży ortografii, gramatyki i interpunkcji... :)
Odpisz
20 marca 2015, 14:12
@Kideu: W Gramatyce zawierają się dwa pozostałe ^^
Ale masz rację ;D Jako Grammar Nazi czuję taką powinność :D
Gratuluję też perfekcyjnego pod względem interpunkcyjnym i ortograficznym komentarza ;] Tak trzymaj! ;D (Bo inaczej do komory! >.<)
Odpisz
18 marca 2015, 11:18
Daj ktoś linka do oryginalnego filmiku ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
Odpisz
18 marca 2015, 18:12
@sakura121: ale ty jesteś dziewczyną
Odpisz
18 marca 2015, 18:14
@gORb123: może lesbijka
Odpisz
18 marca 2015, 18:30
@pafik: albo bi :v
Odpisz
19 marca 2015, 22:36
@gORb123: To co? Nie mogę kupić cycków?
Odpisz
19 marca 2015, 13:05
Nie wiem czy płakać czy płakać
Odpisz
19 marca 2015, 13:19
@Dexterek: płakać
Odpisz
19 marca 2015, 12:24
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz