Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2015, 22:39
Pojmać, wykastrować, ugotować, zabić. Oprawców, oczywiście.
Odpisz
23 marca 2015, 23:01
@Pegi1337: moge uczestniczyc w egzekucji?
Odpisz
24 marca 2015, 09:07
Tak.
Odpisz
24 marca 2015, 12:45
@Pegi1337: I nakarmić tygrysa ugotowanymi.
Odpisz
24 marca 2015, 16:30
@Pikachu: Chętnie.
Odpisz
15 maja 2015, 20:47
@Pikachu: mam lepszy pomysł
Odpisz
16 maja 2015, 14:10
jaki?
Odpisz
16 maja 2015, 14:37
dołączam do pytania werainy.
Odpisz
16 maja 2015, 20:12
@Pikachu: Wziąść mołotowy, ak47, łuk, stado raptotów i coś jeszcze i do ataku
Odpisz
16 maja 2015, 20:19
Raptory nie istnieją.
Odpisz
16 maja 2015, 20:22
@Pikachu: A co istnieje ?
Odpisz
16 maja 2015, 20:53
To czego istnienie udowodniono.
Odpisz
16 maja 2015, 21:04
@Pikachu: Czyli ?
Odpisz
16 maja 2015, 21:25
Czyli np. tygrys szablozębny. Wymarły, ale jest udowodnione, że istniał.
Odpisz
6 lipca 2018, 17:45
@Pikachu: Dinozaury istniały wiesz?
Odpisz
18 sierpnia 2022, 19:22
@Pegi1337: ale raki pod tymi komami
Odpisz
18 sierpnia 2022, 19:21
No i fajnie
Odpisz
26 lipca 2017, 18:53
@Konto usunięte: jeszcze gniazdo Xenomorphów ^^ (O ile nie jestem za późno xD)
Odpisz
24 marca 2015, 18:56
:-C Biedny tygrysek...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 19:23
na trzecim pewnie jest na ziemi śmierci :-(
Odpisz
7 kwietnia 2015, 18:10
staraszneee
Odpisz
24 marca 2015, 18:02
To po ki ch*j im tygrys skoro nie potrafią się nim zajmować?
Odpisz
24 marca 2015, 06:58
Wygląda jak ślepy pies ze stalkera.
Odpisz
23 marca 2015, 22:42
Nadal słodki :)
Odpisz
23 marca 2015, 22:18
Wygląda jakby miał zaraz mu się złamać kręgosłup... ._.
Odpisz
23 marca 2015, 21:02
Na karmy go naszymi politykami (koty są odporne na głupotę), U nas lepiej, a tygrys się naje i wszyscy będą szczęśliwi.
Odpisz
23 marca 2015, 21:05
@dustin2001: Na karmy?
Odpisz
23 marca 2015, 21:19
@Zjem_Ci_Matke: Nakarmmy* Przepraszam, jestem Ci bardzo wdzięczny.
Odpisz
23 marca 2015, 21:17
Już lepsze obrazki są z głodującymi dziećmi....
Odpisz
23 marca 2015, 22:16
@Hoguzzos: o czym ty myślisz -_-
Odpisz
23 marca 2015, 22:38
@GeLd333: Afryka.
Odpisz
24 marca 2015, 18:00
@GeLd333: Myślę o tym, że niektórzy ludzie bardziej się interesują cierpieniem zwierząt niż ludzi.
P.S. HEJTY LECOM
Odpisz
24 marca 2015, 18:45
@Hoguzzos: Hejty sei spużniłuy
Odpisz