A może tak olejesz naukę i...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2020, 21:55
NIE RÓB TEGO! jak go pogłaszczesz to uje*ie Ci rękę
Odpisz
4 września 2015, 14:45
dobra
Odpisz
23 marca 2015, 20:04
oczywiście kotku! ♥ *wywala książki przez okno i głaszcze kotka*
Odpisz
23 marca 2015, 20:41
@ZuZaNa1463: "Głaszcze kotka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 marca 2015, 23:24
@ZuZaNa1463: dobry kotek nie jest zły :D
Odpisz
29 marca 2015, 17:22
@skers2: Chyba że ma ku*wa wszy :D
Odpisz
23 marca 2015, 20:26
Jutro zamierzam zrobić wagary...
Odpisz
23 marca 2015, 20:32
ja jutro nie ide do szkoły
Odpisz
23 marca 2015, 20:35
@trolem: Z tego co wiem wagary i nie iście do szkoły to to samo
Odpisz
23 marca 2015, 20:39
@Nieznany_analfabeta: mam wycieczke
Odpisz
24 marca 2015, 19:38
@trolem: I jak dziś było?
Odpisz
26 marca 2015, 08:56
@trolem: ja też bo jestem hory
Odpisz
27 marca 2015, 14:54
wruciłem dzisiaj
Odpisz
29 marca 2015, 17:21
@trolem: Wróciłem się pisze
Odpisz
23 marca 2015, 20:47
"Chcesz zobaczyć moje kotki w piwnicy?"
Odpisz
24 marca 2015, 19:40
WTF
Odpisz
23 marca 2015, 22:41
TAAAAK :3
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2015, 20:46
ciekawe jakie są zasady tej zabawy
Odpisz
23 marca 2015, 20:45
не nawidze никакой школы! to znaczy nie nawidze szkoły!
Odpisz
23 marca 2015, 20:49
@Predator_PL: Translator tak bardzo
Odpisz
23 marca 2015, 20:00
Też mam ruska w szkole :D
Odpisz
23 marca 2015, 20:11
Ты хорошо говоришь по русски? Бо я незабардзо
Odpisz
23 marca 2015, 20:14
@XM9StudioPL: Het!
Odpisz
23 marca 2015, 20:15
@XM9StudioPL: я так само хD
Odpisz
23 marca 2015, 20:43
Zazdro ja mam angola i tego zje**nego Niemca -,-
Odpisz
23 marca 2015, 20:18
chetnie
Odpisz
23 marca 2015, 20:36
@trolem: Mam coś dla ciebie
Odpisz
23 marca 2015, 20:40
@Nieznany_analfabeta: dziegi debe go totrzebował
Odpisz
23 marca 2015, 20:23
Na chwilę to mogę...
Odpisz
23 marca 2015, 20:07
Tak. Albo... no dobra, tak.
Odpisz
23 marca 2015, 20:03
Na chwilowe olanie nauki mogę (ewentualnie) się zgodzić... Nic więcej.
Odpisz