Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bearner

1 września 2020, 21:55

NIE RÓB TEGO! jak go pogłaszczesz to uje*ie Ci rękę

Avatar jarek132132

4 września 2015, 14:45

dobra

Avatar ZuZaNa1463

23 marca 2015, 20:04

oczywiście kotku! ♥ *wywala książki przez okno i głaszcze kotka*

Avatar Maks2603

23 marca 2015, 20:41

@ZuZaNa1463: "Głaszcze kotka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar skers2

23 marca 2015, 23:24

@ZuZaNa1463: dobry kotek nie jest zły :D

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2015, 17:22

@skers2: Chyba że ma ku*wa wszy :D

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2015, 20:26

Jutro zamierzam zrobić wagary...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar trolem

27 marca 2015, 14:54

wruciłem dzisiaj

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2015, 17:21

@trolem: Wróciłem się pisze

Avatar
RhobarIII

23 marca 2015, 20:47

"Chcesz zobaczyć moje kotki w piwnicy?"

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 19:40

WTF

Avatar Batman75

23 marca 2015, 22:41

TAAAAK :3

Avatar nikolatesla

Edytowano - 23 marca 2015, 20:46

ciekawe jakie są zasady tej zabawy

Avatar Predator_PL

23 marca 2015, 20:45

не nawidze никакой школы! to znaczy nie nawidze szkoły!

Avatar MrStick

23 marca 2015, 20:49

@Predator_PL: Translator tak bardzo

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2015, 20:00

Też mam ruska w szkole :D

Avatar XM9StudioPL

23 marca 2015, 20:11

Ты хорошо говоришь по русски? Бо я незабардзо

Avatar MrStick

23 marca 2015, 20:14

@XM9StudioPL: Het!

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2015, 20:15

@XM9StudioPL: я так само хD

Avatar Hoguzzos

23 marca 2015, 20:43

Zazdro ja mam angola i tego zje**nego Niemca -,-

Avatar trolem

23 marca 2015, 20:18

chetnie

Avatar Nieznany_analfabeta

23 marca 2015, 20:36

@trolem: Mam coś dla ciebie

Avatar trolem

23 marca 2015, 20:40

@Nieznany_analfabeta: dziegi debe go totrzebował

Avatar milnow

23 marca 2015, 20:23

Na chwilę to mogę...

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2015, 20:07

Tak. Albo... no dobra, tak.

Avatar krystian23

23 marca 2015, 20:03

Na chwilowe olanie nauki mogę (ewentualnie) się zgodzić... Nic więcej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Fajnie że odpowiedzieli

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka