Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Za co ta premia
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2015, 16:25
kto widział cały filmik?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 21:58
@crazenata: Ja
Odpisz
28 lipca 2015, 15:17
@crazenata: Ja.
Odpisz
13 stycznia 2016, 20:19
@crazenata: Ja
Odpisz
13 grudnia 2017, 10:45
@crazenata: jaki to kanal
Odpisz
25 września 2016, 10:48
Freddy nie tańcz sarsy PROSZĘ!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 01:17
Freddy =3 Mój ulubiony animatron ♥
Odpisz
11 maja 2015, 22:04
Uwielbia ten filmik!
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:31
"You don't like my CHA CHA"?
Odpisz
21 marca 2015, 23:38
Na końcu Furby....( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 marca 2015, 17:53
Elegancko zapętlony gif.
Odpisz
20 marca 2015, 14:09
Freddy is credit to conga!
Odpisz
19 marca 2015, 16:28
best YT film :D
Odpisz
19 marca 2015, 08:09
jest teoria, że to nie Freddy, a Golden Freddy
Odpisz
20 marca 2015, 15:47
@mako13: tylko chciałem ci powiedzieć coś smutnego w FNAF 3 nie ma golden freddy'iego
Odpisz
20 marca 2015, 17:24
@mati59: chodzi mi o to, że ten Freddy, tak jak Golden Freddy nie ma ucha i ma te kable wystające z oka
Odpisz
21 marca 2015, 08:53
@mako13: no chyba że ci o to chodzi ;-;
Odpisz
22 marca 2015, 16:02
@mati59: Jest! Czasami widać go na skraju biura jak siedzi. Ale nie wiadomo czy to golden czy purple freddy.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 09:13
@mako13: tyle że to jest phantom freddy
Odpisz
18 marca 2015, 17:14
on jezd gupi
Odpisz
18 marca 2015, 17:27
@Gerald1: *Hejty od fanów FNAF lecą*
Odpisz
18 marca 2015, 17:35
@Pawcio213: :33 dawajcie hejty dawajcie
Odpisz
18 marca 2015, 18:58
@Gerald1: *Hejt*
Odpisz
20 marca 2015, 11:39
@Gerald1: (hejt)
Odpisz
20 marca 2015, 11:53
@Gerald1: Überhejt
Odpisz
20 marca 2015, 13:15
@Gerald1: *Heeeejt!*
Odpisz
20 marca 2015, 13:27
@Gerald1: g1Óp1 7r011
Odpisz
20 marca 2015, 16:37
@Gerald1: jak fać
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2015, 14:19
@Gerald1: kup sobie słownik
sama "jezdeś gupia"
Odpisz
21 marca 2015, 15:12
<facepalm x10>
Odpisz
21 marca 2015, 15:26
@Gerald1: < facepalm x100 >
Odpisz
21 marca 2015, 15:27
piszał specjalnie idoto
Odpisz
21 marca 2015, 15:28
@Gerald1: ja też "piszałem" specjalnie
Odpisz
21 marca 2015, 15:45
błąd może się zdażyć -,-
Odpisz
21 marca 2015, 15:52
@Gerald1: no tak... może się "zdażyć"
Odpisz
21 marca 2015, 15:53
wiesz co skończ bo zaczynasz mnie nudzić
Odpisz
21 marca 2015, 15:56
@Gerald1: hue hue hue
Odpisz
21 marca 2015, 15:56
._.
Odpisz
21 marca 2015, 15:56
@Gerald1: :P
Odpisz
21 marca 2015, 15:57
skończmy to ._.
Odpisz
21 marca 2015, 15:58
@Gerald1: ok :P
Odpisz
3 czerwca 2018, 12:58
@Gerald1: *hate hat hate hate hate hate hate hate hate hatre *
Odpisz
18 marca 2015, 17:27
Bez dzwięku to nie ma sensu...
Odpisz
18 marca 2015, 16:33
Freddy! Przestań tańczyć Kongę w moim oknie
Odpisz