Wiosna wisi w powietrzu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2015, 18:06
Jedyny kot, którego uwielbiam.
Odpisz
21 marca 2015, 18:18
@darcus: nie popieram ale i tak to jest jeden z moich ulubionych kotów
Odpisz
21 marca 2015, 18:26
@darcus: Też go kocham <3 Jak umrze to powódź :D
Odpisz
31 marca 2022, 02:15
@SosnaYT: była powódź?
Odpisz
21 marca 2015, 22:45
wiosne wyczuwam
zblirza się szybko
Odpisz
16 listopada 2018, 07:13
@TheMrRoko: zbliża*
Odpisz
21 marca 2015, 20:45
mam tak samo
Odpisz
21 marca 2015, 19:24
idzie wiosna, trzeba wkońcu wychodzić na dwór
Odpisz
22 marca 2015, 21:06
@ALKATRAZ: NIE
Odpisz
21 marca 2015, 18:36
Wiosna... U mnie śnieg pada.
Odpisz
21 marca 2015, 18:58
@neskacz: u mnie tez
Odpisz
21 marca 2015, 18:31
Odpisz