Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2015, 09:43
ja też bym miała taką minę
Odpisz
21 marca 2015, 19:19
We secure a pig!
Odpisz
21 marca 2015, 19:19
@Edziu01: W tym odc. brat stana wyszedł z portalu  ̄ω ̄
Odpisz
21 marca 2015, 19:42
@Edziu01: Najlepszy odcinek.
Odpisz
21 marca 2015, 23:03
@Edziu01: który ?
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2015, 10:14
@kuboskixd: .
Odpisz
22 marca 2015, 11:50
@Edziu01: jaki odcinek numer
Odpisz
22 marca 2015, 17:19
@kuboskixd: Not what he seems (jeszcze po PL nima)
Odpisz
22 marca 2015, 20:12
@Edziu01: aha
Odpisz
22 marca 2015, 10:01
:3
Odpisz
22 marca 2015, 07:48
Jedenasty odcinek drugiego sezonu :3
Odpisz
21 marca 2015, 22:42
Hug Security
Odpisz
21 marca 2015, 21:39
Zna ktoś numer na to pogotowie? ;)
Odpisz
21 marca 2015, 19:47
Też bym chciał taką :3
Odpisz
19 marca 2015, 19:07
Gravity Falls - Wodogrzmoty jeśli się nie mylę? To ta kreskówka, która ma pełno easter eggów związanych z Illuminati.
p.s. potfierdzone info - spójrzcie na okno...
Odpisz
19 marca 2015, 19:16
@Soberker: Nie, to po prostu jakaś tam postać była bezryjnym trójkątem z okiem na środku i kończynami. P:
Odpisz
19 marca 2015, 19:50
@amekninja555: see? iloominatey confrimd
Odpisz
19 marca 2015, 20:14
@Soberker: W paru odcinkach walczyli z illuminatif
Odpisz
20 marca 2015, 07:05
@Soberker: w tej bajce jest też slender o.o
Odpisz
20 marca 2015, 07:18
@UkradliMiNick: #potfierdzoneinfo! Dużo kripipastowych easter eggów, ogólnie ta kreskówka jest taka nawiedzona jak Billy&Mandy :P
Odpisz
21 marca 2015, 19:41
@UkradliMiNick: To był fejk.
Odpisz
21 marca 2015, 19:34
Niczym Ruscy w cs:go...wpi***ala się midem i leci z nożem jak mu się uda zabić to reszta teamu go dobija i ma ból
Odpisz
21 marca 2015, 19:22
swinka peppa
Odpisz
21 marca 2015, 19:18
ZOOFILIA ZGŁASZAM OBRAZEK
Odpisz
20 marca 2015, 07:05
NABOKI!!! XD
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2015, 18:39
Motto życia "Jesteś komandosem-rozwal okno i przytul świnie"
Odpisz