Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
A jednak zrobili to w ten sposób
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2015, 16:17
No nie raz mi piszą komentarze typu twoja stara robi lody.
Odpisz
23 marca 2015, 16:26
@Nieznany_analfabeta: twoja stara robi lody xd
Odpisz
23 marca 2015, 16:32
@zziomus: Ale suchar.....
Odpisz
23 marca 2015, 16:49
@zziomus: Twoja stara prowadzi audycje u Rydzyka xD
Odpisz
23 marca 2015, 17:21
@Nieznany_analfabeta: Twoja stara robi włoskie lody mniam :D
Odpisz
23 marca 2015, 19:15
@iger3: Zboczuch .-.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2015, 21:47
@Nieznany_analfabeta: Twoja stara słodzi gorzkie żale.
Odpisz
24 marca 2015, 20:29
@Nieznany_analfabeta: Nie wiem o czym pomyślałeś ale mi chodziło o takie włoskie lody, kręcone z automatu, najlepiej czarno białe takie są mniam :P Pamiętam jak twoja stara mi je podawała :D Ja do niej podchodzę i się pytam czy ukręci mi loda a ona że jasne, spoko nie ma problemu za 5 zł, ale było warto :D Pozdrów ją kiedyś xD
Odpisz
3 kwietnia 2015, 22:02
@Nieznany_analfabeta: Twoja stara Cyka z ruskami
Odpisz
8 lipca 2015, 22:17
@Nieznany_analfabeta: Twoja stara serfuje na desce klozetowej.
Odpisz
13 marca 2016, 23:38
@Nieznany_analfabeta: Jestem głodna, zrób mi loda. (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 marca 2015, 18:55
Grażyna!!! Jednak masz pie**olca.
Odpisz
23 marca 2015, 16:20
Odpisz
23 marca 2015, 16:23
@polandball1: Zjedz je równo...
Odpisz
23 marca 2015, 18:22
@FanOfMarkiplier: nie
Odpisz
23 marca 2015, 17:32
Ja często śmieję się, gdy mam okazję z kim sobie wrzucać ^^
Odpisz
23 marca 2015, 17:22
Odpisz
23 marca 2015, 16:44
gdybyś był ziemniakiem był byś przydkim ziemniakiem
Odpisz
23 marca 2015, 16:38
Żal ukryty pod niewielka warstwą śmiechu :)
Mina pasuje idealnie 5/5
Odpisz
23 marca 2015, 16:23
Twoja stara się jara!
Odpisz
23 marca 2015, 16:06
Creeper znowu wygrałeś internet
Odpisz
23 marca 2015, 16:15
@maslo_maslane: k.
Odpisz
23 marca 2015, 16:07
smieszny pan powrot
Odpisz
23 marca 2015, 16:01
Pożyczysz mi zdjęcie bo pokemony zbieram
#przykład #niesmieszne
Odpisz
23 marca 2015, 16:55
Daj mi swoje zdjęcie, bo rower skręcam i nie wiem jak pedał wygląda.
Odpisz
23 marca 2015, 20:15
@Adrian3107: Sztare...
Odpisz
23 marca 2015, 22:26
Wiem, taki klasyk gimbazy xd
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2015, 06:59
@Adrian3107: Of course :D
Odpisz
23 marca 2015, 16:00
a może frytki do tego?
Odpisz